Narodeninové zľavy 23 % na všetko a veľká sútaž! 🎉

Čo sme si pre vás pripravili na oslavu 3. narodenín?

Súťaž o ceny v hodnote 2 400 €
Denné Instagram súťaže o produkty podľa výberu

Ako sa zapojiť do narodeninovej súťaže a čo môžem vyhrať?

  • Stačí v období narodeninovej akcie od 11. do 18.7. nakúpiť na e-shope a automaticky sa dostanete do žrebovania o ceny v hodnote 2 400 €.
  • Vyhrať môžete napríklad wellness pobyt alebo produkty deNatury v hodnote až 400 €. Výhercov bude spolu 10!
  • Výhercov vyžrebujeme do týždňa od ukončenia akcie. Kompletné podmienky nájdete tu.

Ako sa môžem zapojiť do dennej súťaže a čo môžem vyhrať?

  • Každý deň zverejníme 1 otázku na našom Instagrame.
  • Zo všetkých odpovedí vyžrebujeme 1 výhercu a autor si bude môcť vybrať výrobok podľa vlastného výberu.
  • Výrobok vám zašleme na vašu adresu do 7 dní po udalosti.

Čo môžem vyhrať?

Wellness poukaz v hodnote 400 €

+ Výber produktov v hodnote 400 €
SLEDOVAŤ INSTAGRAM Podmienky súťaže
 

Najobľúbenejšie produkty v akcii

-23 %
€46,1
€59,90
-23 %
€15,3
€19,90
-23 %
CHCEM VYUŽÍŤ 23% ZĽAVU!

Livestream s koučkou Denisou

Denisa Robins NLP koučka a lektorka

Denise je jedinečná svojou schopnosťou kombinovať tvorivý pohľad, optimizmus a súcitný dotaz, aby vám pomohla odhaliť vašu skutočnú podstatu a zvýšiť flexibilitu v životných zmenách. Veríme, že živé vysielanie vám prinesie sebapoznanie, odvahu a sebadôveru, či už pracujete na osobných alebo kariérnych cieľoch.

15.7. od 18:30 bude na našom Instagrame prebiehať livestream s koučkou Denisou na tému sebaúcty a sebahodnoty. Tu nájdete naše poznámky k živému vysielaniu

 

Referencia poslednej výherkyne

Tereza Š.Víťaz minuloročnej súťaže
„Dobrý deň, chcela by som sa podeliť o svoju skvelú skúsenosť s wellness víkendom, ktorý som vyhrala vďaka vašej narodeninovej súťaži. S kamarátkou sme si naozaj užili víkend plný relaxácie. Keďže som samoživiteľka, bolo zvláštne cez víkend nepočuť každú chvíľu „MAMI?!“, ale relaxovať, ležať zabalená v deke alebo vo vyhriatej vínnej kúpeli v teplúčku 20 minút a počúvať TICHO! Naozaj som si užívala každý moment. Okrem wellness sme sa tiež vydali na prechádzky po okolí, čo bolo príjemné spestrenie. Tento wellness víkend bol moja prvá výhra v živote a musím povedať, že sa naozaj vydaril. Ešte raz vám veľmi ďakujem za túto úžasnú príležitosť.”

Časté otázky

Dá sa tovar zaslať na Slovensko?

Áno, odoslanie na Slovensko je u nás možné pomocou dopravcu DPD a Zásielkovne.

Môžem tovar vrátiť?

Pokiaľ u nás nakupujete ako spotrebiteľ, máte právo do 14 dní od prevzatia tovaru odstúpiť od zmluvy – to znamená poslať nám späť tovar a nechať si vrátiť zaplatenú sumu. Podrobné informácie o podmienkach vrátenia tovaru a o tom, ako pri vrátení postupovať nájdete v obchodných podmienkach.

Čo keď mi príde poškodený alebo chybný tovar?

Pokiaľ vám príde chybný tovar alebo vám omylom zašleme iný produkt, než ste si objednali, budeme sa snažiť problém čo najrýchlejšie vyriešiť. V takom prípade chybu zdokumentujte a kontaktujte nás telefonicky alebo e-mailom. Viac informácií o reklamáciách nájdete v obchodných podmienkach.

Ako funguje sérum na riasy?

Sérum na riasy deNatura má jasnú úlohu – pomocou prírodných zložiek, ako sú napríklad rastlinné extrakty, biopeptidy, vitamíny a minerály, urobiť vaše riasy dlhšie, plnšie a silnejšie ako kedykoľvek predtým. Jednotlivé látky posilňujú folikuly vašich rias a po pár týždňoch viditeľne predĺžia jednotlivé riasy a zväčšia ich objem. Prírodnou cestou tak pomôže vašim riasam k vysnívanému rastu. Naše zloženie je vedecky aj klinicky overené. Rovnako tak funguje aj sérum na obočie, ktoré vám pri pravidelnom používaní obočia zahustí, obvykle stmaví a predovšetkým celkovo zvýrazní.

Za aký dlhý čas uvidím výsledky so sérom na riasy a obočie?

Viditeľné výsledky počas používania séra na riasy a obočie deNatura sa môžu líšiť v závislosti od individuálnych faktorov, ako je napr. aktuálny rastový cyklus rias/obočia, celkové zdravie, životný štýl atď. Veľká časť ľudí začne však pozorovať prvé známky zlepšenia, ako je zvýšená pevnosť a lesk rias, počas 2 – 4 týždňov pravidelného používania. Na dosiahnutie maximálnych výsledkov v dĺžke a objeme rias treba používať sérum pravidelne celé 3 mesiace. Je dôležité pamätať na to, že trpezlivosť a pravidelnosť sú pre dosiahnutie optimálnych výsledkov kľúčové. Môžete sa pozrieť na výsledky našich zákazníčok TU a zistiť ako prebiehala premena u ostatných.

Je sérum vhodné pre citlivé oči?

Naše sérum na riasy vyskúšali stovky žien, ktoré mali citlivé oči. Pokiaľ však máte pocit, že by vaše oči nemuseli sérum na riasy prijať kladne, pred aplikáciou na samotné oči naneste malé množstvo séra na kúsok kože na vnútornej strane zápästia a sledujte reakciu počas 24 hodín. Ak sa objaví začervenanie, svrbenie, opuchy alebo podráždenie, pravdepodobne máte alergickú reakciu na niektorú zo zložiek a mali by ste prestať sérum používať. V takom prípade nás kontaktujte.

Čo ak po 3 mesiacoch používania séra neuvidím výsledky?

U sér na riasy a obočie garantujeme viditeľné výsledky do 3 mesiacov. Táto záruka je založená na špeciálne zostavenom účinnom zložení, klinických testoch a skúsenostiach našich zákazníčok. Pokiaľ sa ale napriek tomu stane, že po 3 mesiacoch používania séra neuvidíte žiadne výsledky, máte právo na vrátenie peňazí.

Prečo by som si mala zaobstarať vašu maskaru?

Objemová maskara s čiernym pigmentom vám okrem dokonalého objemu dodá aj výživu pre zdravý rast a údržbu rias – obsahuje niekoľko surovín z nášho skvelého séra na riasy. Tešiť sa môžete na dokonalý objem, skvelú výdrž, žiadne obtlačenie a výživu, o ktorú sa postará kyselina hyalurónová, vitamíny, minerály a biotín.

Maskara je vodoodolná. Ako ju šetrne odlíčiť?

Návod, ako správne odlíčiť maskaru deNatura nájdete tu: https://www.denatura.sk/spirala-na-mihalnice/

Kde nájdem zloženie vašich vitamínov?

Kompletné zloženie nájdete tu: https://www.denatura.sk/vitaminy-na-vlasy/