Sérum na mihalnice

3 mesačná kúra

Prírodné sérum na rast dokonale dlhých, zdravých, hustých a tmavých mihalníc. Sérum na mihalnice deNatura predstavuje kombináciu biopeptidov, vitamínov a extraktov z rastlín, ktoré preukázateľne zahusťujú a predlžujú mihalnice a zvýrazňujú ich pigment. Prípadové štúdie preukázali dlhšie a hustejšie mihalnice po 4 – 8 týždňoch používania.

  • Prvé výsledky už po 7 – 10 dňoch (zaručené a viditeľné výsledky po 4. týždni používania)
  • 100 % garancia vrátenia peňazí v prípade, že po 3 mesiacoch nezaznamenáte žiadne výsledky
  • 3 ml (vydrží 3 mesiace pri použití 1x denne)
  • Produkt nebol testovaný na zvieratách (vegan & Cruelty free)
  • Dodanie do 2 – 3 pracovných dní od objednania
Mihalnice sa predĺžili v priemere o 73%
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia
€59,90 –23 % €46,10 €46,10 / 1 ks
Sérum na mihalnice
46 7 serum na rasy
Doprava zdarma
€59,90 –23 %

Rastové sérum na mihalnice: recenzie od našich zákazníčiek

Prečo funguje naše lash sérum?

Sérum na rast mihalníc deNatura obsahuje kombináciu účinných zložiek, ktoré stimulujú rast rias a zlepšujú ich kvalitu. Patria k nim biopeptidy, vitamíny (B7 – biotín, B5 – pantenol, tokoferol – vitamín E) a extrakty z rastlín, ktoré riasy preukázateľne predlžujú a zahusťujú. Pôsobia na rastové faktory v oblasti rias, posilňujú vlasové folikuly a podporujú tak zdravý rast rias.

Aplikácia séra na rast rias je veľmi jednoduchá. Produkt sa nanáša na riasy každý večer pred spaním pomocou praktického aplikátora. Pri pravidelnom používaní vás do 3 mesiacov čakajú viditeľne dlhšie, hustejšie a silnejšie riasy.

Ako funguje sérum na rast mihalníc

Dlhodobé výsledky

Naše lash sérum na mihalnice obsahuje účinnú kombináciu biopeptidov, vitamínov a extraktov z rastlín, ktoré prenikajú do folikulov rias, posilňujú ich a dodávajú im potrebnú výživu. Tým, že sa sérum zameriava predovšetkým na zdravie rias vám môže zaručiť dlhodobé a udržateľné výsledky.

Jednoduchá a rýchla aplikácia

Aplikácia rastového séra je rýchla a veľmi jednoduchá. Pomocou pribaleného aplikátora stačí večer pred spaním naniesť na mihalnice ľahkú vrstvu nášho séra a nechať ho vstrebať. Pri pravidelnom každodennom používaní sa môžete tešiť na dlhšie a hustejšie mihalnice najneskôr do 3 mesiacov. Väčšinou ale zaberie už po niekoľkých týždňoch.

Bezpečné prírodné zloženie

Naše produkty sú vyrobené iba zo starostlivo vybraných prírodných zložiek. Neobsahujú žiadne hormóny ani chemickú konzerváciu či parfumáciu. Sú tak nielen účinné, ale aj bezpečné a šetrné k vašej pokožke.

ezgif.com-video-to-gif (1)

Prípadová štúdia používania rastového séra počas 90 dní

Preukázateľné výsledky

Práca na rastových sérach pre nás nikdy nekončí. Keď vyberieme to najlepšie zloženie, overíme jeho účinnosť aj bezpečnosť a predstavíme náš malý zázrak trhu, prichádza to najdôležitejšie – testovanie samotnými zákazníčkami a našimi testerkami. Pozrite sa, ako sa pri testovaní darilo nášmu séru na mihalnice!

Mihalnice sa predĺžili v priemere o 73 %
Mihalnice boli priemerne o 65 %hustejšie

Priebeh cesty za predĺžením mihalníc

1. týždeň

Živiny zo séra sa dostávajú k vlasovým folikulom, dodávajú im výživu a stimulujú ich aktivitu. Niektoré folikuly už začínajú produkovať silnejšie mihalnice.

3. týždeň

Po prvých troch týždňoch už pravdepodobne spozorujete prvé výsledky. Z folikulov, ktoré sa nachádzajú v rastovej fáze, už vyrastajú dlhšie, silnejšie mihalnice.

6. týždeň

Po šiestich týždňoch si už takmer zaručene všimnete viditeľné výsledky, ako čoraz viac vyživených a stimulovaných folikulov prechádza do rastovej fázy.

9. týždeň

Blížite sa k záveru úvodnej rastovej kúry. Vaše mihalnice sú viditeľne dlhšie a hustejšie – a už si to všíma aj okolie. Teraz je dôležité nepoľaviť a aj naďalej pravidelne aplikovať sérum!

12. týždeň

Dočkali ste sa! Úvodná kúra je za vami a vy sa môžete pochváliť krásne dlhými, hustými a zdravými riasami. Aby vám výsledky vydržali, nezabudnite sérum ďalej používať – teraz už vám ale bude stačiť aplikácia 3x týždenne.

Ako používať sérum na rast rias deNatura

Chcete čo najskôr získať nádherné mihalnice vďaka rastovému séru? Pozrite sa na video alebo si prečítajte návod, ako aplikovať sérum na mihalnice.

1. Odlíčenie a tonizácia pleti

Pred aplikáciou séra dôkladne odlíčte mejkap a dočistite tvár pomocou tonika. Jedine tak sa môžu všetky živiny obsiahnuté v sére vstrebať do pokožky.

2. Nanesenie séra

Pomocou aplikátora naneste sérum plynulým ťahom ku korienkom rias. Jedno namočenie kefky vám vystačí na hornú aj dolnú líniu rias.

3. Vstrebávanie

Predtým, ako budete na pleť nanášať ďalšie prípravky, ako je hydratačný krém, nechajte sérum poriadne vstrebať. Pre rýchlejší výsledok môžete sérum aplikovať ráno aj večer.

Garantujeme vám 100 % vrátenie peňazí

Stojíme za kvalitou a účinnosťou svojich rastových sér. To, za aký dlhý čas na sebe spozorujete prvé viditeľné výsledky záleží predovšetkým od aktuálnej fázy rastového cyklu vašich rias – najdlhšie po 3 mesiacoch ale zaručujeme viditeľné výsledky úplne všetkým! A ak sa po troch mesiacoch pravidelného používania séra výsledkov nedočkáte, vrátime vám peniaze.

Viac o našej garancii

Kľúčová výživa na mihalnice v našom sére

Biotín

Vyživuje mihalnice a podporuje rýchly rast rias a obočia. Vďaka svojim špecifickým účinkom pomáha reštrukturalizovať mihalnice a obočie.

Pentapeptid

Dôležitou zložkou pre viditeľný rast rias je tzv. Myristoyl Pentapeptide-17. Je známe, že významne stimuluje gény, t. j. „presvedčí“ bunky, aby produkovali viac keratínu, ktorý je dôležitý na tvorbu štrukturálneho proteínu v riasach a obočí. Pri pravidelnom používaní zažijú vaše mihalnice naozajstný „BOOM“.

Vitamíny A, C, E

Kombinácia týchto vitamínov predstavuje významné antioxidanty, ktoré chránia bunky, vyživujú a dodávajú potrebné základné kamene pre rast pevných, dlhých a krásnych rias či obočia.

Zloženie a certifikácia produktov deNatura - INCI

Aqua, Hyaluronate, Pentylene Glycol, Panax Ginseng Extract, Swertia Japonica Extract, Pumpkin Seed Extract, Acorus Calamus Root Extract, Panthenol, Serenoa Serrulata Fruit Extract. Biotinoyl Tripeptide-1, Myristoyl Pentapeptide-17, Oligopeptide-10, Tocopherol a Biotin

Otázky k séru na mihalnice

Ako funguje sérum na mihalnice ?

Sérum na mihalnice deNatura má jasnú úlohu – pomocou prírodných zložiek, ako sú napríklad rastlinné extrakty, biopeptidy, vitamíny a minerály, urobiť vaše mihalnice dlhšie, plnšie a silnejšie ako kedykoľvek predtým. Jednotlivé látky posilňujú folikuly vašich rias a po pár týždňoch viditeľne predĺžia jednotlivé mihalnice a zväčšia ich objem. Prírodnou cestou tak pomôže vašim riasam k vysnívanému rastu. Naše zloženie je vedecky aj klinicky overené. Rovnako tak funguje aj sérum na obočie, ktoré vám pri pravidelnom používaní obočia zahustí, obvykle stmaví a predovšetkým celkovo zvýrazní.

Sú vaše séra naozaj 100 % prírodné?

Áno. Obsahujú prírodné extrakty, vitamíny, peptidy, ale napríklad aj biotín a výťažok z tekvicového semienka. Sérum je úplne bez hormónov a konzervantov. Prezrite si kompletné zloženie.

Za aký dlhý čas uvidím výsledky so sérom na mihalnice a obočie?

Viditeľné výsledky počas používania séra na mihalnice a obočie deNatura sa môžu líšiť v závislosti od individuálnych faktorov, ako je napr. aktuálny rastový cyklus rias/obočia, celkové zdravie, životný štýl atď. Veľká časť ľudí začne však pozorovať prvé známky zlepšenia, ako je zvýšená pevnosť a lesk rias, počas 2 – 4 týždňov pravidelného používania. Na dosiahnutie maximálnych výsledkov v dĺžke a objeme rias treba používať sérum pravidelne celé 3 mesiace. Je dôležité pamätať na to, že trpezlivosť a pravidelnosť sú pre dosiahnutie optimálnych výsledkov kľúčové.

Ako dlho mi vydržia výsledky po používaní?

Výsledky sa pri používaní dostavia v rozmedzí od 14 do 120 dní podľa toho, v akom stave sa vaše mihalnice nachádzajú. Môžete počítať s tým, že vám po používaní séra mihalnice vydržia približne ešte ďalších 120 dní krásne a vyživené.

Ako sa sérum používa?

Používanie séra je jednoduché, intuitívne a zaberie vám iba niekoľko sekúnd denne. Sérum stačí používať raz denne (večer) na odlíčenú pleť. Odporúčame aplikáciu zaradiť do vašej večernej rutiny. Pokiaľ chcete mať istotu, že pre rast svojich rias a obočia robíte maximum, pozrite sa na návod, ako aplikovať sérum.

Ako často mám sérum na mihalnice a obočie používať?

Na dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame používať séra na mihalnice a obočie deNatura raz denne. Aplikujte sérum večer pred spaním na čisté a suché mihalnice a obočie.

Čo sa stane, keď sérum na mihalnice prestanem používať?

Naše sérum je pre mihalnice výživou. Pokiaľ výživu prestanete aplikovať, tak sa vám mihalnice postupne podľa toho, v akom cykle sa práve nachádzajú, začnú vracať do prirodzeného stavu – rovnako ako aj pri všetkých ostatných kozmetických produktoch. To ale neznamená, že už ho navždy musíte používať každý deň. Po dokončení úvodnej trojmesačnej kúry odporúčame nasadiť už len „udržiavaciu kúru“ – tzn. sérum používať aspoň 3x týždenne. Ďalšia fľaštička séra vám tak vydrží približne pol roka.

Môžem používať sérum počas tehotenstva a dojčenia?

Rovnako ako všetky naše produkty ani séra nie sú testované na tehotných a dojčiacich ženách. V tomto prípade vám môžeme iba odporučiť, aby ste používanie prebrali so svojím praktickým lekárom a poradili sa s ním o tom, či je pre vás sérum vhodné.

Ako dlho mi jedna fľaštička séra vydrží?

Sérum dodávame v 3 ml fľaštičkách. Jedna fľaštička vám pri každodennom používaní, ktoré je nutné pri úvodnej kúre, vydrží tri mesiace. Keď však úvodnú kúru dokončíte, nemusíte už sérum používať tak často – stačí približne 3x týždenne. To znamená, že ďalšie fľaštičky vám už vydržia pokojne aj pol roka.

Môžem sérum na mihalnice používať na umelé mihalnice?

Áno, môžete. Naše séra totiž neobsahujú žiadne oleje. Odporúčame sérum začať používať pred zložením umelých rias, pretože sa vaše vlastné mihalnice vyživia a pripravia na rast.

Môžem používať sérum na mihalnice aj na obočie?

Áno, určite môžete. Pre maximálne výsledky však odporúčame zakúpiť sérum na obočie, ktoré zaistí to, že sa dostanú živiny do správnych miest. Skôr než použijete sérum na mihalnice na obočie, uistite sa, že máte obočie čisté a bez mejkapu.

Ako zistiť, či mám na sérum alergiu?

Pokiaľ máte pocit, že by vaše oči nemuseli sérum na mihalnice prijať kladne, pred aplikáciou na samotné oči sérum najprv otestujte. Naneste malé množstvo séra na kúsok kože na vnútornej strane zápästia a sledujte reakciu počas 24 hodín. Ak sa objaví začervenanie, svrbenie, opuchy alebo podráždenie, pravdepodobne máte alergickú reakciu na niektorú zo zložiek a mali by ste prestať sérum používať. V takom prípade nás kontaktujte.

Čo robiť, ak mám na sérum alergickú reakciu?

Ak sa u vás objaví alergická reakcia, prestaňte prípravok používať. Zároveň nás neváhajte kontaktovať buď prostredníctvom e-mailu info@denatura.cz, alebo nám rovno zavolajte na telefónne číslo +420 608 547 655

Je sérum vhodné pre citlivé oči?

Naše sérum na mihalnice vyskúšali stovky žien, ktoré mali citlivé oči. Pokiaľ však máte pocit, že by vaše oči nemuseli sérum na mihalnice prijať kladne, pred aplikáciou na samotné oči naneste malé množstvo séra na kúsok kože na vnútornej strane zápästia a sledujte reakciu počas 24 hodín. Ak sa objaví začervenanie, svrbenie, opuchy alebo podráždenie, pravdepodobne máte alergickú reakciu na niektorú zo zložiek a mali by ste prestať sérum používať. V takom prípade nás kontaktujte.

5
49x
4
6x
3
0x
2
0x
1
2x
Nevypĺňajte toto pole:
4
Avatar autora | 26.5.2024
používám pravidelně, možná již trochu zlepšení
5
Avatar autora | 22.5.2024
+ produkt jsem zatím měla možnost vyzkoušet pouze po krátkou dobu, byl mi doporučen, proto jsem zboží zakoupila

5
Avatar autora | 17.5.2024
skvěle funguje
5
Avatar autora | 14.5.2024
+ Funguje pri pravidelnem pouzivani
+ Pozoruji po 45 dnech pouzivani delsi a tmavsi rasy

5
Avatar autora | 8.5.2024
Zatím používám krátce..nemohu posoudit
5
Avatar autora | 28.4.2024
Je to již druhé sérum a jsem velmi spokojená. Řasy zhoustly,ztmavly. Při líčení teď používám jen řasenku, stíny jsem odložila do skříně. Teď už vím, že budu opakovaně kupovat.
4
Avatar autora | 19.4.2024
+ Po cca 3 mesiacoch vidno viditeľný rozdiel, riasy sú dlhšie, vytočené. Pozitívne hodnotím to, že sérum ani po dlhodobej aplikácii nedráždi oči ani očné okolie, čo sa mi predtým stalo s iným sérom.
- Treba si trochu dlhšie počkať na výsledky a v aplikácii aj pokračovať, inak efekt pravdepodobne po krátkej dobe odznie. Musím počkať na nejakú zľavovú akciu a dokúpim druhé balenie.

5
I Avatar autora | 14.4.2024
najlepšie sérum milujem denaruru
5
Avatar autora | 11.4.2024
Dobrý den, ze začátku sérum moc nefungovalo, ale opravdu stačí používat 3 měsíce každý den a vše se změní. Kamarádi se mě dokonce i začali ptát zda mám řasy umělé. Ale ne, pouze jsem použila sérum od Denatury. Vřele doporučuji.
5
K Avatar autora | 9.4.2024
Naprosto… už je krásně vidět, jak sérum funguje. I okolí už si toho všiml. Maminka si už také objednala sérum i řasenku
4
Avatar autora | 2.4.2024
- Zatím se nemůžu vyjadřit neboť mam produkt teprve tyden

5
Avatar autora | 29.3.2024
Ještě je brzy na hodnocení, sérum mám asi tři dny.
5
Avatar autora | 28.3.2024
Šetrné sérum bez hormonů, nedráždí oči
5
Avatar autora | 15.3.2024
zboží objednáno již po druhé pro jeho skvělé účinky určitě doporučuji
5
Avatar autora | 14.3.2024
+ Uvidím za 3 měsíce

5
Avatar autora | 13.3.2024
+ Nejvíc nejlepší sérum na řasy které opravdu jako jediné funguje . Výsledky jsou opravdu vidět .Řasy jsou delší a zdravější . Mockrát děkuji určitě objednám další . Cena super a kvalita produktu je TOP ..

5
Avatar autora | 13.3.2024
+ Dělá vše co dělají jednou tak drahé séra. Čekačka na výsledek je fakt měsíc, ale pak je to paráda. Koupila jsem druhé balení. Doporučuji

5
Avatar autora | 8.3.2024
Super ️
5
EK Avatar autora | 7.3.2024
Sérum na řasy jsem zakoupila, jelikož jsem měla zničené řasy od umělých řas a moc mi to pomohlo. Své řasy jsem vždycky měla hezké a dlouhé, ale díky sérum jsou ještě delší a víc husté než byly. Velká SPOKOJENOST.
5
Avatar autora | 7.3.2024
První sérum, které mi opravdu viditelne pomohlo. Používám 2 měsíce pravidelne kazdy večer..řasy jsou delší a hustší. Neměla jsem skoro žádné řasy, teď stačí trošku projet řasenkou a mám řasy až do nebe. Určitě budu pokračovat a doufám,že jednou se vydám i úplně bez řasenky ❤️ jsem moc spokojená.
5
Avatar autora | 24.2.2024
+ Zatím používám krátce, takže výsledek ještě žádný. Měla jsem obavu, že sérum bude dráždit oči, ale úplně bez problému

5
Avatar autora | 23.2.2024
+ používám druhý den - nemůžu zatím nic víc napsat
- zatím jsem nic neobjevila

1
Avatar autora | 16.2.2024
Serum je teměř suché. Není co nanášet.
5
Avatar autora | 31.1.2024
+ nepálí

5
Avatar autora | 25.1.2024
Používám asi 3 měsíce, řasy jsou viditelně delší, za mě opravdu mohu jen doporučit
5
Avatar autora | 22.1.2024
+ Moja skúsenosť je veľmi dobra. Sérum na mihalnice doporučujem. Mihalnice mi pekne podrástli a zhustli.

5
Avatar autora | 2.1.2024
+ Řasy jsou delší,diky

5
Avatar autora | 30.11.2023
Jsem velice spokojená a všem vřele tento produkt doporučuji
5
Avatar autora | 29.11.2023
+ funguje

5
Avatar autora | 24.11.2023
+++
5
Avatar autora | 18.11.2023
+ Dokonale funguje

K séru na rasy jsem byla velmi skeptická a bála jsem se alergické reakce. Tento produkt jsem používala po dobu 2 měsíců a už byly videt krásne výsledky. V současné době mám již třetí balení, rasy jak mrkajici panenka a nehodlám s tím jen tak skoncovat :)
5
Avatar autora | 27.10.2023
+ příjemné používání bez dráždění očí, jsem teprve na začátku, uvidíme za měsíc

5
Avatar autora | 26.10.2023
Úžasně fungující přírodní produkt. Jsem nadšená ze svých řas.
5
Avatar autora | 24.10.2023
+ Řasy jsou o trochu delší, vypadaná místa jsou dorostlá. Používám asi 1 měsíc.

Jednoduchá aplikace,začínají být vidět výsledky
5
Avatar autora | 21.10.2023
Konečně začaly řasy růst. Při používání ráno a večer 3ml dlouho nevydrží. Ale koupila jsem podruhé... tak uvidím...
5
Avatar autora | 17.10.2023
+ Rychlá aplikace

4
Avatar autora | 11.10.2023
+ Sérum na řasy mě příjemně překvapilo

5
Avatar autora | 7.10.2023
+ Během 3 týdnů první výsledky, po 3 měsících řasy skoro dvojnásobné
+ Nepálí mě oči, i když je mám citlivé

Dlouho jsem čekala s objednávkou, protože jsem nevěřila až tak dobrým recenzím. Po vyzkoušení už je chápu :)
5
Avatar autora | 25.9.2023
Funguje
5
Avatar autora | 13.9.2023
+ Funguje neskutečně

4
Avatar autora | 10.9.2023
Zatail pouzivam necely tyzden, nedokazem objektivne zhodnotit:)
Nevypĺňajte toto pole:
16.7.2024 08:10
Chcela by som veriť na sľubeny výsledok vášho produktu. Zatiaľ podobne Sera mali nulový efekt aj po dlhšej aplikacii
Odpovedať