Oddeľovač mihalníc a kefka na obočie 2v1

Oddeľovač mihalníc a kefka na obočie 2 v 1 – oddeľovač mihalníc od spoločnosti deNatura predstavuje riešenie pre zlepené mihalnice. Pomáha odstraňovať prebytočnú maskaru a zanecháva mihalnice krásne oddelené. Na druhej strane oddeľovača mihalníc nájdete kefku na obočie, ktorú môžete použiť na vyčesanie svojho obočia do správneho smeru tak, aby ste dosiahli dokonalý tvar.

  • Zabraňuje zlepeným mihalniciam
  • Vhodný pre všetky typy maskár
  • Jednoduché použitie a jednoduchá údržba
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
€5,90 –23 % €4,50 €4,50 / 1 ks
Oddeľovač mihalníc a kefka na obočie 2v1
kartacek hlavni
€5,90 –23 %

Ako funguje kefka na obočie a kefka na mihalnice?

Oddelené mihalnice

Či už sú mihalnice zlepené od práve nanesenej maskary alebo len práve nemajú ideálny tvar, oddeľovač ich jednoducho prečeše, oddelí a pomôže vám vytvoriť dojem hustejších a rovnomernejších mihalníc.

Dokonalý tvar obočia

Kefka vám pomôže dosiahnuť presne taký tvar obočia, ktorý si predstavujete. Môžete ňou vyčesať nenalíčené obočie alebo ju môžete použiť ako posledný krok pri líčení obočia a vytvoriť ňou tzv. fluffy brows look.

Ako používať náš oddeľovač a kefku

Oddeľovač mihalníc použite hneď po nanesení maskary, kým vám ešte na vašich mihalniciach nezaschla. Hrebeň opatrne umiestnite blízko nad korienky mihalníc a tie prečešte smerom od oka. Týmto spôsobom mihalnice oddelíte a vyčešete prebytočnú maskaru. Proces môžete opakovať dovtedy, kým nebudete s výsledkom spokojná.

Kefku na obočie môžete použiť na nalíčené aj nenalíčené obočie. Krátkymi ťahmi smerom od korienkov ku končekom obočie jemne vyčešte na vytvorenie dojmu väčšieho objemu. Môžete tiež obočie kefkou len uhladiť, aby nepôsobilo strapato.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: