Veľkoobchodná spolupráca s kozmetickými salónmi

Vlastníte kozmetický salón alebo kamenný obchod? Ponúkajte produkty deNatura!

 

Prečo s nami spolupracovať?

Poskytnite svojim klientom funkčnú a prírodnú kozmetiku za dostupnú cenu a zároveň zarábajte peniaze, vďaka prívetivej marži.

Máme viac ako 20 000 spokojných zákazníčok
Pýšime sa stovkami pozitívnych recenzií
Produkty nefungujú alebo nevyhovujú? Vrátime vám peniaze!
Vďaka individuálnemu prístupu zaistíme spoluprácu na mieru

Čo získate spoluprácou s nami?

  • Produkty ZADARMO na vyskúšanie - chceme, aby ste mali s produktmi vlastnú skúsenosť. Preto vám na začiatku ihneď pošleme časť svojej ponuky ZADARMO na vyskúšanie.
  • Vysoká marža - maržu sme nastavili tak, aby sa vám predaj našich produktov vyplatil.
  • Marketingový a školiaci materiál - vďaka školeniu a marketingovým materiálom budete o produktoch dobre informovaní a ich predaj bude jednoduchší.

Základné podmienky spolupráce

  • Minimálna objednávka 200 EURO s DPH.
  • Rešpektovanie MO cien uvedených na webových stránkach https://www.denatura.sk/.
  • Nebudete predávať produkty verejne online (v tejto chvíli máme záujem o spoluprácu iba s kamennými predajňami).
 
Zaregistrovať sa
 

Ako prebieha registrácia a spolupráca?

Kliknite na tlačidlo „zaregistrovať sa“, ktoré vás presmeruje na registračnú stránku.
Ako typ zákazníka zvolíte Veľkoobchodný odberateľ, vyplníte náležitosti a dokončíte registráciu.
E-mailom vám pošleme veľkoobchodné podmienky na odsúhlasenie (všetko prebieha elektronicky, nemusíte nič tlačiť).
Skontrolujeme uvedené údaje a IČO. Následne vašu registráciu autorizujeme. Stanete sa naším partnerom, vďaka čomu vám pošleme všetko, čo sme si pre veľkoobchodnú spoluprácu pripravili.
Môžete objednávať za veľkoobchodné ceny!
Zaregistrovať sa

Referencie

Gabriela B.Profesionálna kozmetička
„Jsem kosmetička a mnoho mých klientek se mě ptalo na doporučení nějakého séra na růst řas a obočí. Rozhodla jsem se proto nějaká séra vyzkoušet a vždy jsem musela hned na začátku přestat, protože mě pálily oči. Po dlouhém hledání a zkoumání jsem narazila na firmu deNatura a zkusila jsem díky ceně, která je oproti ostatním značkám sér výrazně nižší, si objednat sérum na řasy. Obavy jsem měla, ale úplně zbytečné. Dnes už používám sérum na řasy a obočí 4 měsíce a nejenže oči, které mám citlivé, mě nepálí, ale také cca po 2 měsících jsem viděla výsledky. Řasy se mi opravdu prodloužily, zahustily i ztmavly.”

Časté otázky k veľkoobchodnej spolupráci

Kto sa môže stať veľkoobchodným partnerom?

Veľkoobchodným partnerom sa môže stať každý, kto prevádzkuje kozmetický, kadernícky alebo nechtový salón, kto má zaregistrované IČO.

Aktuálne nehľadáme žiadne internetové obchody, ktoré by ponúkali naše produkty. V rámci online prostredia si chceme zachovať unikátnosť a dosiahnuť tak to, že produkty deNatura možno kúpiť iba na stránke www.denatura.sk, alebo u našich veľkoobchodných partnerov po celej SR.

Chcete sa stať jedným z našich partnerov? Zaregistrujte sa ako veľkoobchodný odberateľ

Aký je proces registrácie, ak sa chcem stať veľkoobchodným partnerom?

Proces registrácie na našom e-shope je rýchly a jednoduchý.

Kliknite na tlačidlo „Registrovať“ tu na stránke, ktoré vás presmeruje na registračnú stránku.

  1. Typ zákazníka zvolíte „Veľkoobchodný odberateľ“, vyplníte náležitosti a dokončíte registráciu.
  2. E-mailom vám pošleme veľkoobchodné podmienky na odsúhlasenie (všetko prebieha elektronicky, nemusíte nič tlačiť)
  3. Hneď ako nám pošlete súhlas s podmienkami, vašu registráciu potvrdíme a autorizujeme váš účet. V správe stačí uviesť: „Súhlasím s veľkoobchodnými podmienkami v spolupráci s deNatura s.r.o.“ V tej chvíli po prihlásení k vášmu účtu uvidíte na našom e-shope veľkoobchodné ceny jednotlivých produktov vrátane špeciálnych balíčkov určených iba vám.
  4. Keď budeme mať odsúhlasené všetko potrebné, pošleme vám propagačné a školiace materiály, ktoré vám pomôžu pri ponúkaní a predávaní produktov deNatura. Zároveň vám zašleme dotazník, v ktorom si vyberiete 3 produkty, ktoré chcete zadarmo vyskúšať.
Aké sú výhody spolupráce s e-shopom deNatura ako veľkoobchodným partnerom?

Výhod je hneď niekoľko. Jednou z hlavných je marža až 35 %, ktorú získate. Ďalej budete mať možnosť stať sa súčasťou rodiny deNatura. Budete sa môcť podieľať na testovaní nových produktov zadarmo. Vaše slovo bude mať pre nás veľkú váhu a my tak budeme tvoriť kozmetiku, ktorá vám bude maximálne vyhovovať. Chceme udržiavať individuálny prístup ku každému partnerovi a maximálne tak vyhovieť požiadavkám, ktoré budete mať. Veľa ďalších výhod nájdete vo veľkoobchodných podmienkach.

Aké platobné metódy sú dostupné pre veľkoobchodné objednávky?

Máte možnosť zaplatiť všetkými tradičnými spôsobmi. Teda online platbou kartou, prevodom, ale aj dobierkou. Je to z toho dôvodu, že v rámci B2B fungujeme rovnako ako v B2C. Nakupujete v prostredí e-shopu, nie prostredníctvom e-mailových správ, vystavovania faktúr atď. Snažíme sa, aby bol nákup pre vás čo najjednoduchší.

Aké sú možnosti dopravy?

Možnosti dopravy máte rovnaké ako naši koncový zákazníci. Môžete si vybrať z dopravov Zásilkovne alebo DPD</strong. Ešte treba povedať, že ku každej vašej objednávke získate dopravu ZADARMO.

Môžem požiadať o vzorky produktov na testovanie pred plným nákupom?

Je pre nás veľmi dôležité, aby všetci naši partneri mali s produktmi deNatura vlastnú skúsenosť. Keď sami klienti uvidia, že produkty používate a fungujú, nebudú mať jediný dôvod im neveriť. Preto sme sa rozhodli, že vám po registrácii dáme na výber, ktoré produkty chcete vyskúšať. Za začiatku vám teda zašleme 3 produkty zadarmo podľa vášho výberu. Keď bude celková hodnota všetkých vašich objednávok vyššia ako 200 EURO, pošleme vám na vyskúšanie aj zvyšok produktov, ktoré ste v prvom výbere nezvolili.

Ponúkate marketingovú podporu pre naše e-shopové aktivity ako veľkoobchodný partner?

Svojim partnerom sa snažíme čo najviac pomôcť pri úspešnej distribúcii produktov deNatura a zaistiť, aby sa naše kozmetické produkty u vás v salóne predávali s maximálnym úspechom. S týmto cieľom sme pre vás pripravili špeciálne propagačné materiály, ktoré môžete využiť.

Materiály na propagáciu vám zašleme po vašej registrácii. Registrovať sa môžete tu: https://www.denatura.sk/registracia/

Aké sú vaše najpredávanejšie produkty a aké sú ich vlastnosti?

Naše najpredávanejšie produkty sú séra na mihalnice, obočie, vitamínový komplex a hydratačné sérum. Všetky naše produkty sa pýšia obsahom kvalitných prírodných zložiek a výsledkami, ktoré sa v 99 % prípadov dostavia. Výsledky našich sér nájdete tu: https://www.denatura.sk/pred-a-po/. Pokiaľ máte záujem zistiť viac informácií o našich produktoch, nahliadnite sem: https://www.denatura.sk/denatura/

Viac kľúčových vlastností, ktoré vám pomôžu s predajom našich produktov vo vašom salóne nájdete v školení, ktoré vám po registrácii poskytneme. Registrovať sa môžete tu: https://www.denatura.sk/registracia/.

Aký je váš štandardný dodací čas pre veľkoobchodné objednávky?

Hneď ako k nám vaša objednávka dorazí, urobíme maximum pre to, aby sme ju čo najskôr odoslali. Na váš balíček sa teda môžete tešiť za 1 – 3 dni v závislosti od dňa, keď objednávku uskutočníte.

Máte akúkoľvek ďalšiu otázku?

V takom prípade nás neváhajte kontaktovať na velkoobchod@denatura.sk, alebo čísle +420 608 547 655.