Ako používať sérum na obočie

V tomto návode zistíte, ako správne používať sérum na rast obočia deNatura. Ukážeme vám rutinu, ktorú by ste mali vykonávať pred každým použitím a ktorá vám pomôže k maximálnemu výsledku. Tipy, ktoré sa v týchto riadkoch dozviete, vám radíme starostlivo dodržiavať.

 

V tomto článku zistíte, ako správne používať sérum na podporu rastu obočia deNatura. Ukážeme vám rutinu, ktorú by ste mali vykonávať pred každým použitím a ktorá vám pomôže k maximálnemu výsledku. Tipy, ktoré sa v týchto riadkoch dozviete, vám radíme starostlivo dodržiavať.

Ako sérum na rast obočia funguje?

Obočie si vyžaduje rovnakú starostlivosť ako vlasy, mihalnice alebo nechty. Na trhu nájdete množstvo sér na obočie, ktoré sa spoliehajú na škodlivé chemikálie. Tieto séra môžu mať svoj efekt, z dlhodobého hľadiska však neprinášajú nič dobré. V spoločnosti deNatura sa zameriavame na produkty prírodné.Zloženie rastového séra obsahujúce napr. kyselinu hyalurónovú, biotín, rastlinné extrakty alebo peptidy tvoria súhru, ktorú si zamilujete. Tieto a ďalšie suroviny zaistia, že sa zhruba po 3 mesiacoch dočkáte vytúženého výsledku – hustého a zdravo vyzerajúceho obočia. Špeciálna kefka zároveň zaistí, aby sa obsiahnuté živiny dostali tam, kam je potreba.

Návod na použitie séra na obočie deNatura krok za krokom

Každý recept na dobré jedlo má svoj presný postup. Používanie sér na mihalnice deNatura je úplne rovnaké. Pre dosiahnutie maximálnych výsledkov je potrebné dodržiavať správny postup. Netreba sa však ničoho báť. Ide o jednoduchú rutinu, ktorú si obľúbite.

Najprv si pozrite video návod, ako správne pripraviť tvár pre maximálne vstrebanie živín.

Umyté ruky a vyčistená pleť sú základom úspechu.

Mamičky nám od mala opakovali, že umyté ruky sú základ. Mali pravdu. Umývaním rúk zabraňujeme roznášaniu baktérií a prípadným chorobám. Tento krok je prvým, ktorý by sme mali urobiť, keď ideme vykonávať svoju každodennú kozmetickú rutinu.

Vyčistená pleť je základný stavebný kameň nielen pre zdravý rast vášho obočia. V priebehu dňa sa na tvár dostanú nečistoty, ktoré môžu zabrániť vstrebávaniu živín obsiahnutých v sére na podporu rastu obočia. Zle odlíčená tvár je teda jeden z hlavných dôvodov, prečo niektoré zákazníčky nedosiahnu výsledky, ktoré by si priali. Baktérie a nečistoty na vašej tvári zároveň môžu spôsobiť alergickú reakciu. Reakcia sa prejavuje napr. začervenaním v oblasti obočia.

Tonizácia pleti pre správnu absorpciu živín

Odličovací prostriedok (v našom prípade na olejovej báze) uvoľní množstvo nečistôt. Tie zotrieme pomocou tonika (napr. organickou kvetovou vodou), ktoré zároveň pleť pripraví na lepšiu absorpciu živín obsiahnutých v sére na rast obočia. Ako na to? Na vatový tampón nakvapkáme tonikum a následne z celej tváre a krku zotrieme všetky uvoľnené nečistoty a baktérie. Odporúčame použiť viac tampónov (2+), aby bola tvár naozaj stopercentne čistá.

Naneste sérum na obočie

Už ste si niekedy vyčesávali obočie? Sérum na obočie sa nanáša veľmi podobne. Vytiahnutou kefkou aplikujte sérum na všetky časti svojho obočia. Na videu vyššie môžete vidieť ukážku, ako by malo správne nanesenie vyzerať. Samotné používanie séra na obočie od spoločnosti deNatura je teda veľmi jednoduché a zaberie maximálne 10 – 15 sekúnd denne.

Hydratačný krém

Posledným krokom v našej rutine je hydratačný krém, ktorý dodá pleti ďalšie živiny zaisťujúce pružnosť a lesk. Okrem toho vyhladzuje jemné vrásky spojené so starnutím.

Pravidelnosť je kľúčom k úspechu

Pokiaľ skúšate sérum na podporu rastu obočia prvýkrát, buďte hlavne trpezlivá a doprajte produktu dostatok času. Verte, že vaša trpezlivosť sa oplatí a sérum ukáže, čo vie.

Našu rutinu odporúčame vykonávať každý deň, najlepšie bez jediného vynechania. Zhrnieme to jednou vetou – PRAVIDELNOSŤ JE KĽÚČOM K ÚSPECHU!

Pokiaľ po mesiaci neuvidíte výsledky, rozhodne to nevzdávajte! Aj to najlepšie víno musí dozrieť. U niekoho sa progres dostaví rýchlejšie, u niekoho zase pomalšie. Naša kúra preto trvá 3 mesiace, ktoré budú určite stačiť na získanie krásneho a výrazného obočia.

Držíme vám palce na vašej ceste za dlhým, hustým a zdravým obočím!

Ďalšie produkty deNatura

#produkty#/denatura/

NÁVOD

Ako aplikovať sérum na riasy?

Prehrať video(01:02)

Laura Brázdová Správa sociálnych sietí

Mojou hlavnou úlohou je plánovanie a tvorba obsahu na sociálnych sieťach a ich denná správa. Tvorím najmä na platformy Instagram a Facebook, kde odpovedám aj na vaše správy a komentáre. Milujem tanec, cestovanie a čas strávený s rodinou či priateľmi!