Ako používať vitamíny

Náš vitamínový komplex je navrhnutý tak, aby vám pomohol dosiahnuť zdravé vlasy, nechty aj pleť. Slúži však aj ako multivitamín, ktorý doplní chýbajúce živiny. Okrem zdravých vlasov, nechtov a pleti pomáha aj s hormonálnou rovnováhou u žien. Pozrite sa, ako kapsule správne užívať, aby sa výsledky dostavili čo najskôr.

Ako funguje vitamínový komplex na vlasy, pleť a nechty?

Náš vitamínový komplex je špeciálne navrhnutý pre potreby žien. Obsahuje 27 aktívnych látok v bioaktívnej forme, ktoré sa maximálne vstrebávajú a podporujú najmä zdravie a krásu vlasov, pleti a nechtov. Pôsobí ale aj na zdravie hormonálneho systému a správne fungovanie celého tela.

Ako používať vitamínový komplex

Kapsuly s vitamínmi sú navrhnuté tak, aby vám poskytovali ideálnu dávku výživy a dobre sa užívali. Najlepšie výsledky dosiahnete vtedy, keď budete vitamíny užívať pravidelne a doplníte ich pestrou vyváženou stravou.

Užívajte 2x denne 1 kapsulu

Aby vitamíny v našom komplexe fungovali čo najlepšie, užívajte pravidelne každý deň odporúčanú dávku, teda 2 kapsuly. Pokiaľ chcete využiť plný potenciál nášho doplnku, treba užívať jednu kapsulu ráno po raňajkách a druhú večer po večeri. V prípade, že budete brať 2 kapsule naraz, môže sa stať, že telo nebude schopné vstrebať celkové množstvo obsiahnutých látok a výsledky sa dostavia neskôr.

Nezabúdajte na hydratáciu

Kapsuly samozrejme poriadne zapite pohárom vody. Nezabúdajte ale na pravidelný pitný režim ani počas dňa. Dostatočná hydratácia totiž účinky vitamínov podporí a pomôže vám k ešte lepším výsledkom.

 

Michaela Gorčíková Nutričný poradca a vývoj produktov

Na starosti mám analýzu, testovanie a vývoj nových produktov. Mojimi rukami prejde každý produkt, ktorý sa snažím doladiť do najmenšieho detailu. Som tiež nutričná terapeutka, preto je zdravý životný štýl mojou neodmysliteľnou súčasťou. Milujem jedlo, silový tréning a pohodu pri sledovaní seriálov.