Garancia a vrátenie peňazí

Ako postupovať pri garancii vrátenia peňazí

Ako funguje GARANCIA vrátenia peňazí na sérum deNatura, keď nevidím žiadne výsledky?
Zaručujeme, že vaše riasy/obočie sa počas používania našich sér zlepšia natoľko, že nebudete chcieť už nič iné.

Vytvorte jasné fotografie rias/obočia pred, počas a po používaní našich sér. (Minimálne fotka 1x každý týždeň používania)
Používajte naše séra presne podľa uvedených inštrukcií v príbalovom manuáli.
Po dokončení všetkých aplikácií vytvorte jasnú záverečnú fotografiu s dátumom.
Pošlite nám fotografie pred používaním, počas používania a po ňom spolu s fotografiami použitých produktov, a to do 120 dní od odoslania objednávky.
Po schválení reklamácie budú peniaze vrátené na váš účet.
Reklamácie, ktoré nesplnia tieto kritériá nebudú schválené.

Na vybavenie reklamácie od dátumu odoslania zásielky sa vzťahuje lehota v dĺžke 120 dní.

* Zaistite, aby fotografovanie pred používaním a po ňom bolo za podobných svetelných podmienok, aby zodpovedalo presným výsledkom. Fotky pred používaním a po ňom musia obsahovať aj platný dátum.

Garancia vrátenia peňazí pri ostatných produktoch

Garanciu ponúkame nielen u našich sér na riasy a obočie, ale aj na všetky naše ostatné produkty. Pokiaľ vám náš produkt nebude vyhovovať z akéhokoľvek dôvodu, tak môžete požiadať o vrátenie peňazí do 14 dní. Sme radi za každý feedback, aby sme mohli stále vylepšovať naše produkty a aj naše skúsenosti, stačí keď nám poviete dôvod prečo vám produkt nevyhovuje.

Ako postupovať pri žiadosti o vrátenie peňazí

Produkt, ktorý vraciate, zabaľte do obálky alebo krabičky. Priložte k nemu lístoček, na ktorom bude vaše meno, číslo objednávky a číslo bankového účtu, na ktorý chcete vrátiť peniaze. Zásielku nám následne pošlite prostredníctvom Zásielkovne za použitia vratkového kódu 92432171.

Akonáhle nám produkt dorazí, dáme vám vedieť a do 14 dní vám pošleme peniaze na uvedený bankový účet.

Pokiaľ sa s nami chcete podeliť o dôvod, prečo vám naše produkty nevyhovovali, môžete nám napísať na info@denatura.sk. Napríklad spoločne nájdeme iný produkt, ktorý pre vás bude vhodnejší.