Vitamíny na vlasy, nechty a pleť

50-denná kúra

Prémiový vitamínový komplex deNatura pre zdravé a krásne vlasy, pevné nechty a žiarivo vyzerajúcu pleť. Obsahuje 27 účinných látok v bioaktívnej forme pre maximálnu vstrebateľnosť. Unikátna kombinácia látok sa postará nielen o váš krásny vzhľad, ale tiež podporí zdravie hormonálneho systému a fungovanie celého tela.

 • Obsahuje 27 biologicky účinných látok
 • Bioaktívna a organická forma vitamínov a minerálnych látok pre maximálnu vstrebateľnosť
 • Balenie obsahuje 100 kapsúl na 50-dňovú kúru
 • nebol testovaný na zvieratách Cruelty free
 • Dodanie do 2 – 3 pracovných dní od objednania
 • Navrhnuté a vyrobené v Českej republike
„Najkomplexnejší multivitamín a multiminerál pre ženy, ktorý obsahuje všetky dôležité látky pre maximálnu podporu kvality vlasov, nechtov a pokožky. Všetko vo vysoko vstrebateľnej forme a v súlade s potrebami žien. ” Mgr. Michaela Gorčíková, nutričná terapeutka
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
€25,90 –23 % €19,90
Vitamíny na vlasy, nechty a pleť
Vitamíny
€25,90 –23 %

Video príbehy našich zákazníčok

Tabletky proti vypadávaniu vlasov, pre rozžiarenú pleť a pevné nechty

Najlepšie vitamíny na nechty, vlasy a pleť

Vitamínový komplex deNatura je prémiový multivitamín a multiminerál špeciálne navrhnutý pre potreby žien so zameraním na zdravie vlasov, nechtov a pokožky. Obsahuje 27 účinných zložiek, ktoré sa postarajú o váš dokonalý vzhľad a podporia správne fungovanie celého organizmu. Vitamínový komplex deNatura obsahuje na rozdiel od iných prípravkov bioaktívne a organicky viazané minerálne látky, ktoré zaisťujú maximálnu mieru vstrebateľnosti.

Ako fungujú tabletky na rast vlasov, nechtov a pleti deNatura

Účinné prírodné zloženie

Vitamínový komplex obsahuje 27 účinných prírodných látok, ktoré sme vybrali tak, aby sa navzájom dokonale dopĺňali a poskytovali vlasom, nechtom aj pokožke presne to, čo potrebujú. V komplexe nenájdete žiadne zbytočné plnivá a umelé farbivá.

Maximálna vstrebateľnosť

Vitamíny a minerálne látky obsiahnuté v komplexe sú pre maximálnu vstrebateľnosť v biologicky aktívnej a organickej forme. To znamená, že z nich vyťažíte všetko, čo telu ponúkajú.

Komplexná výživa na vlasy a celého tela

Až keď je celé telo spokojné, môžu vaše vlasy, nechty aj pleť skutočne zažiariť. Preto sa náš vitamínový komplex nezameriava iba na vlasy, kožu a nechty. Poskytuje komplexnú výživu celému telu, podporuje imunitu a prispieva k normálnej funkcii reprodukčného systému a hormonálnej sústavy.

Čo vás v našom komplexe okrem vlasových vitamínov čaká?

Pri vývoji vitamínového komplexu sme si všimli nedostatky súčasne dostupných produktov, ktoré sa zameriavajú primárne na zdravie vlasov, nechtov a pokožky, nie však na komplexnú podporu výživy celého tela, ktorá je pri starostlivosti o krásu kľúčová.

Na rozdiel od konkurenčných produktov obsahuje vitamínový komplex deNatura bioaktívne a organicky viazané minerálne látky, ktoré zaisťujú najvyššiu mieru vstrebateľnosti. Mikronutrienty sú vybrané a poskladané vo vyváženom pomere pre potreby žien.

Komplex obsahuje okrem toho aj železo, ktoré je obzvlášť dôležité pre ženy v reprodukčnom veku a jeho nedostatok v krvi je najčastejšou príčinou padania vlasov u žien. Súčasťou komplexu je aj vitamín D, ktorého nedostatkom trpí až 75 % populácie. Nechýba ani vitamín E, ktorý prispieva k ochrane buniek pred oxidatívnym stresom, vitamín K2 potrebný na normálnu zrážanlivosť krvi alebo vitamín B12, ktorý sa podieľa na procese delenia buniek, prispieva k normálnej psychickej a nervovej činnosti a funkcii imunitného systému. Náš produkt je tak na rozdiel od konkurencie komplexným riešením v starostlivosti o zdravie celého tela a krásu vašich vlasov, nechtov a pokožky.

Vitamíny, minerálne látky, zinok na vlasy a zastúpenie ostatných zložiek v našom komplexe

Vitamíny

C, B1, B2, B3, B5, B6, B7 (H), B9, B12, A, D3 E, K2

Minerálne látky

zinok, železo, mangán, meď a selén v chelátovej forme

Rastlinné extrakty

saw palmetto (serenoa plazivá), extrakt zo žihľavy a prasličky

Aminokyseliny

L-metionín, L-cysteín, L-tyrozín

Antioxidanty

Vitamin C, E, A

Ďalšie významné zložky

MSM (metysulfonylmetán), rybí kolagén, kyselina hyalurónová

Odporúčanie nutričnej terapeutky, prečo užívať najlepšie tabletky na rast vlasov, nechtov a rozžiarenej pleti:

Ako nutričná terapeutka môžem odporučiť vitamínový komplex deNatura ženám, ktoré žijú aktívnym životom, často športujú alebo nie sú schopné všetky dôležité látky prijať v dostatočnom množstve zo stravy. Osobitne budú z komplexu profitovať ženy, ktoré už trpia deficitmi niektorých mikronutrientov (nedostatkom železa, vitamínu D, selénu alebo niektorého z vitamínov skupiny B a pod.). Tento komplexný multivitamín a multiminerál doplní potrebné esenciálne látky a podporí správne fungovanie celého organizmu.

Mgr. Michaela Gorčíkovánutričná terapeutka, zdravazmena.cz

5 pravidiel pre zdravé
vlasy, nechty a pleť

 • Vyvážená a pestrá strava bielkoviny, sacharidy, tuky, ovocie/zelenina v každom hlavnom jedle
 • Dostatok bielkovín v strave mäso, ryby, vajcia, mliečne výrobky, strukoviny, tofu, seitan, proteínový nápoj
 • Dostatočný pitný režim osem až desať 0,25 l pohárov vody denne
 • Pravidelná pohybová aktivita prechádzky, cvičenie
 • Dostatočný spánok 7 – 9 hodín denne

Dávkovanie výživových doplnkov na vlasy, nechty a pleť

Užívajte 2 kapsuly denne s jedlom a vodou. Prvú kapsulu užívajte ráno, druhú večer. Toto množstvo neprekračujte.

 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí!
 • Minimálna trvanlivosť do konca dátumu uvedeného na obale.
 • Dbajte na vyváženú stravu a zdravý životný štýl.
 • Uchovávajte v suchu pri teplote do 25 °C..
 • Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
 • Vyrobeno v Českej republice

Zloženie v dennej dávke vitamínov na vlasy, nechty a pleť (2 kapsuly)

Účinná zložka Obsah ve 2 kapsulách *RHP
Praslička roľná 200 mg **
Extrakt z pŕhľavy 150 mg **
Metylsulfonylmetán 150 mg **
Rybí kolagén 150 mg **
L-cysteín hydrochlorid 150 mg **
L-metionín 150 mg **
Saw Palmeto 60 mg **
L-tyrozín 50 mg **
Kyselina hyalurónová 50 mg **
Vitamín C 100 mg 125%
Vitamín B5 34 mg 567%
Vitamín B3 20 mg 125%
Vitamín E 12 mg 100%
Vitamín B6 10 mg 714%
Vitamín B1 6 mg 545%
Vitamín B2 6 mg 429%
Vitamín A 600 μg 75%
Vitamín B9 400 μg 200%
Biotín 250 μg 500%
Vitamín B12 50 μg 2000%
Vitamín K2 12 μg 16%
Vitamín D 10 μg 200%
Zinok (bisglycinát zinku) 16 mg 160%
Železo (bisglycinát železa) 8 mg 57%
Mangán (bisglycinát mangánu) 2 mg 100%
Meď (bisglycinát medi) 1 mg 100%
Selén (seleničitan sodný) 80 μg 145%

Garantujeme vám 100 % vrátenie peňazí

Ručíme za kvalitu a účinnosť nielen pri našich rastových sérach, ale aj pri všetkých ostatných produktoch. Preto ponúkame 14-dennú garanciu vrátenia peňazí na všetky produkty, ktoré si od nás kúpite. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nás kontaktovať a do 14 dní vám vrátime peniaze.

Viac o našej garancii

Otázky k vitamínovému komplexu

Na čo je váš vitamínový komplex dobrý?

Vitamínový komplex obsahuje esenciálne vitamíny, minerálne látky, aminokyseliny a rastlinné extrakty, ktoré sú zásadné pre zdravie a kvalitu vlasov, nechtov a pokožky. Starostlivo poskladané zloženie dopĺňa často chýbajúce mikroživiny v našej strave, ktoré podporujú nielen rast vlasov, pevnosť nechtov a hydratáciu pokožky, ale taktiež zaisťujú správnu činnosť hormonálnej sústavy, ktorá je u žien veľmi dôležitá. Pravidelné užívanie vitamínového komplexu vám preto zaistí prísun kľúčových živín pre správne fungovanie celého tela a podporí vašu prirodzenú krásu.

Pre koho sú vitamíny vhodné?

Vitamínový komplex je vhodný pre ženy aj mužov. Slúži ako podpora zdravia a kvality vlasov, nechtov a pokožky. Pomáha pri nadmernom vypadávaní, lámaní a štiepení vlasov. Je určený pre rôzne typy vlasov (riedke, mastné, suché, oslabené, poškodené nesprávnou starostlivosťou). Odporúčame ho užívať aj pri zhoršenej kvalite nechtov, vrátane tenkých, lámavých a štiepiacich sa nechtov. Ďalej je užitočný pri nadmernom strese a nedostatočnej výžive, ktorá môže spôsobiť nutričné deficity.

Prečo by som si mala vybrať váš výživový doplnok?

Pri vývoji vitamínového komplexu sme si všimli nedostatky súčasne dostupných produktov. Obvykle totiž neriešia použité formy vitamínov a minerálov, ktoré významne ovplyvňujú účinnosť a vstrebateľnosť. Súčasne sú veľmi úzko zamerané a nesústredia sa na komplexnú výživu celého tela, ktorá sa následne odráža na stave našich vlasov, nechtov a pleti. Náš komplex preto obsahuje širšiu škálu vitamínov a minerálov, vrátane aminokyselín, rastlinných extraktov, MSM, rybieho kolagénu alebo kyseliny hyalurónovej.

Kde nájdem zloženie vašich vitamínov?

Kompletné zloženie nájdete tu: https://www.denatura.sk/vitaminy-na-vlasy/

Ako často musím vitamíny brať?

Pre optimálne výsledky užívajte každý deň dve kapsuly nášho vitamínového komplexu, jednu ráno po raňajkách a druhú večer po večeri. Nezabúdajte na pravidelnú hydratáciu počas dňa.

Ako dlho potrvá, kým začnem vidieť výsledky užívania vitamínového komplexu?

Výsledky sa odvíjajú od vášho súčasného zdravotného stavu a prítomných výživových nedostatkov. Väčšina ľudí začína pozorovať zmeny po prvom mesiaci pravidelného užívania. Na dosiahnutie maximálnych výsledkov odporúčame komplex užívať minimálne 3 mesiace, telo tak má dostatok času na načerpanie dôležitých živín a prirodzenú obnovu a regeneráciu. Je preto dôležité mať trpezlivosť, používať produkt pravidelne, dlhodobo a dodržiavať odporúčané dávkovanie.

Môže vitamínový komplex nahradiť vyváženú stravu?

Vitamínový komplex treba vnímať ako doplnok stravy a nie ako náhradu vyváženej stravy. Je dôležité pokračovať v stravovacích návykoch, ktoré zahŕňajú rôznorodú škálu živín.

5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
E Avatar autora | 9.4.2024
Vitamíny jsem si koupila v balíčku se sérem na řasy, protože se mi líbilo jeho složení. Jsem moc spokojená, za mě nejlepší vitamíny!
5
A Avatar autora | 9.4.2024
Vitamíny jsem nakoupila v situaci, kdy mi vlasy padaly v chomáčích. (Následek dvou operací ani ne měsíc po sobě) Už po dvou týdnech bylo viditelné zlepšení. A po měsíci se vše vrátilo do normálního stavu. Pozorovala jsem změnu i v nehtech. Aktuálně musím chodit na nehty už po 14 dnech, jelikož mám odrosty jak po měsíci. 😄
5
M Avatar autora | 9.4.2024
S vitaminovým komplexem jsem moc spokojená. Po cca 2 týdnech se mi výrazně zpevnily nehty, po delší době užívání se mi zlepšila i kvalita vlasů a začaly mi růst nové. Mám navíc i čistší pleť. Určitě doporučuji.
Nevypĺňajte toto pole:
11.7.2024 11:25
Používam tabletky približne mesiac. Na pleti som nespozorovala výrazne zlepšenie, na vlasoch áno. Vyrástlo mi kopu baby vláskov , moje vlasy sú hustejšie. Co ma najviac potešilo je, že od kedy beriem vitamíny mala som oveľa slabšiu menštruáciu, menej bolestivú. Mávam problém s nedostatkom železa. Na poslednom odbere krvi boli moje výsledky v poriadku, čo sa mi nestalo už niekoľko rokov. Odporúčam prípravky od tejto firmy, pretože sú naozaj účinné.
Odpovedať