Staň sa súčasťou deNatury

Pridaj sa do nášho tímu!

Keď sme spoločnosť deNatura zakladali, ani vo sne nám nenapadlo, že si ju zákazníčky tak rýchlo zamilujú. Z malého projektu niekoľkých kamarátov sme za pár rokov vybudovali jednu z popredných českých značiek prírodnej kozmetiky – a ešte nás toho veľa čaká. Teraz hľadáme parťákov, ktorí pri tom chcú byť s nami!

Koho aktuálne hľadáme?

S tým, ako rastie naša značka sa rozširuje aj náš tím. Hľadáme do neho ľudí, ktorí vo svojej práci radi vidia zmysel a majú chuť prinášať vlastné nápady a iniciatívu. Nie si to náhodou práve ty?

Prečo sa ti u nás bude páčiť?

  • Sme tím. Znie to ako klišé, ale u nás naozaj ťaháme za jeden povraz. Spoločne riešime ťažkosti a spoločne oslavujeme úspechy.
  • <Rastieme. Naša značka rastie skoro tak rýchlo ako riasy po použití nášho séra. :) Práca u nás je skvelý spôsob, ako sa za krátky čas posunúť o poriadny kus ďalej a naučiť sa veľa nového.
  • Dáme ti slobodu. Ide nám o to, aby všetko fungovalo – a nie o to, aby si trávil/-a osem hodín v kancelárii. Pokiaľ je na teba spoľahnutie, dostaneš u nás veľa voľnosti.
  • Baví nás to, čo robíme a aj v pondelok ráno sme pozitívne naladení! Snažíme sa jednoducho o príjemnú atmosféru, v ktorej sa dobre pracuje.

Ako sme si ťa vysnívali?

  • Hľadáš prácu, ktorá ťa bude baviť. Neuspokojíš sa so zamestnaním, ktoré ťa nenapĺňa a chceš robiť niečo zmysluplné.
  • Chceš byť súčasťou projektu. Len tak si to v práci „odsedieť“ nie je tvoj štýl. Rád/-a prispievaš vlastným nápadom, podieľaš sa na chode projektu a záleží ti na tom, aby bol úspešný.
  • Je na teba spoľahnutie. K práci pristupuješ zodpovedne a keď niečo sľúbiš, tak to aj urobíš.
  • Nevieš všetko… ale chcel/-a by si. :) Chuť učiť sa je pre nás oveľa dôležitejšia ako hromada znalostí.

Na čom nám v deNatúre záleží

Predávame produkty, ktoré sami používameVšetku kozmetiku najprv skúšame na sebe, našich priateľkách, kamarátkach a testerkách, aby sme si boli istí, že je 100% účinná a ľahko sa používa.
Vyrobené z prírodných zložiekPrírodná krása je podľa nás tá najlepšia. Preto vyrábame kozmetiku z prírodných zložiek, ktoré spoločne vytvárajú jedinečnú účinnú kombináciu.
Garantujeme vrátenie peňazí v prípade nespokojnostiStojíme si za účinnosťou všetkých našich produktov. Zákazníčkam preto garantujeme vrátenie peňazí, pokiaľ s nimi nie sú z akéhokoľvek dôvodu spokojné.
Dávame prednosť kvalite pred kvantitou Veríme, že aj v kozmetike platí menej je viac. Preto ponúkame menej produktov, v ktorých sa ľahko vyznáte a sú vyladené k dokonalosti.
Zakladáme si na úprimnosti. Udržateľné výsledkyZakladáme si na úprimnosti. Nesľubujeme vám zázraky na počkanie, ale dlhotrvajúce a udržateľné výsledky založené na rokoch výskumu a skúseností.