Ako používať sérum na mihalnice

V tomto návode zistíte, ako správne používať sérum na podporu rastu mihalníc deNatura. Ukážeme vám rutinu, ktorú by ste mali vykonávať pred každý použitím a ktorá vám pomôže k maximálnemu výsledku. Tipy, ktoré sa v týchto riadkoch dozviete, vám radíme starostlivo dodržiavať.

 

V tomto článku zistíte, ako správne používať sérum na podporu rastu mihalníc deNatura. Ukážeme vám rutinu, ktorú by ste mali vykonávať pred každým použitím a ktorá vám pomôže k maximálnemu výsledku. Tipy, ktoré sa v týchto riadkoch dozviete, vám radíme starostlivo dodržiavať.

Ako sérum na rast mihalníc funguje?

Nejde len o vlasy, pleť či nechty, starostlivosť si vyžadujú aj vaše mihalnice, aby mohli byť zdravé a dlhé. Niektoré séra na mihalnice sa zameriavajú na prírodné zložky, ktoré mihalnice posilnia od korienkov až po končeky, zatiaľ čo iné sa spoliehajú na škodlivé chemikálie. My v spoločnosti deNatura sa od začiatku sústredíme na prírodné zloženie Všetky produkty, vrátane sér na rast mihalníc, majú čisto organické zloženie. Biotin, kyselina hyalurónová, rastlinné extrakty, vitamíny a peptidy tvoria dokonalú formulu, ktorá zaistí stopercentný účinok. Spojenie všetkých zložiek vyživí mihalnice od korienkov až po končeky. Rovnako ako zdravie rastlín v prírode ide aj pri mihalniciach od koreňa.

Návod na používanie séra na mihalnice deNatura krok za krokom

Každý recept na dobré jedlo má svoj presný postup. Používanie sér na mihalnice deNatura je úplne rovnaké. Na to, aby ste mohli dosiahnuť maximálne výsledky, treba dodržiavať správny postup. Netreba sa však ničoho báť. Ide o jednoduchú rutinu, ktorú si obľúbite. Najprv si pozrite video návod, ako správne pripraviť tvár pre maximálne vstrebanie živín.

Umyté ruky a vyčistená pleť sú základom úspechu.

Umytie rúk by mal byť návyk každého z nás, nielen pred čistením pleti. Zabraňujeme tým roznášaniu baktérií a potenciálnym chorobám. Preto sú umyté ruky v našom postupe bod číslo 1. Na umytie môžete použiť napr. antibakteriálne mydlo a vodu.

Základný stavebný kameň, nielen pre zdravý rast mihalníc, je vyčistená pleť. Počas dňa sa na vašu tvár usadí množstvo nečistôt a baktérií, ktoré môžu séru pre podporu rastu mihalníc brániť vo vstrebávaní.

Zle vyčistená pleť je teda jeden z hlavných dôvodov, prečo sa niektoré klientky nedočkajú výsledkov, ktoré si na začiatku vysnívali. Nečistoty zároveň zvyšujú riziko alergickej reakcie, ktorá sa prejavuje napr. začervenaním očného okolia. A to predsa nikto nechce. Oči sú jednou z najcitlivejších častí nášho tela, preto treba o ne dôstojne dbať.

Tonizácia pleti pre správnu absorpciu živín

Na zotretie nečistôt, ktoré uvoľnil odličovací olej, použijeme tonikum (napr. organickú kvetovú vodu), ktoré zároveň pripraví pleť na lepšiu absorpciu živín zo séra na mihalnice. V našom prípade nakvapkáme tonikum na odličovací tampón, ktorým jemne zotrieme nečistoty z celej tváre. Na stieranie odporúčame použiť viac tampónov. Keď po zotretí uvidíte, že je tampón čistý, pleť je pripravená na prijatie živín zo séra na mihalnice a hydratačného krému. Máme vďaka tomu istotu, že pleť je naozaj zbavená všetkých nečistôt.

Naneste sérum na mihalnice

Máte skúsenosť s tekutými očnými linkami? Máte vyhrané. Sérum na podporu rastu mihalníc sa nanáša úplne rovnako, len to nie je taká „piplačka“. Kefku jednoducho priložíte tesne nad korienky svojich mihalníc a jedným ťahom nanesiete sérum od vnútorného kútika k vonkajšiemu. Na obrázku dolu môžete vidieť, kam treba sérum nanášať. Samotné používanie séra na mihalnice od spoločnosti deNatura je teda veľmi jednoduché a zaberie maximálne 10– 15 sekúnd denne.

Hydratačný krém

Hydratačný krém je posledným krokom. Dodáva pleti ďalšie živiny,ktoré zaisťujú lesk a pružnosť vašej pleti. Zároveň vyhladzuje jemné vrásky spojené so starnutím.

Pravidelnosť je kľúčom k úspechu

Pokiaľ skúšate sérum na podporu rastu mihalníc prvýkrát, treba sa vyzbrojiť trpezlivosťou a dať mu dostatok času. Najdôležitejšie je však dodržiavať pravidelnosť, aby sérum mohlo ukázať, čo v ňom naozaj je!

Čo to znamená? Používajte sérum na mihalnice naozaj každý deň, najlepšie bez jediného vynechania. U každého sa výsledky dostavia v inom čase – u niekoho skôr, u niekoho neskôr.

Finálny výsledok je však u každého rovnaký – zdravé, dlhé a husté mihalnice, ktoré sa u niekoho aj krásne zatočia. Znovu teda zopakujeme – PRAVIDELNOSŤ JE KĽÚČOM K ÚSPECHU! 3 ml roztoku vám vystačí na 12 týždňov pravidelného užívania. Tento čas je z pohľadu všetkých našich zákazníčok postačujúci na dosiahnutie výsledku.Držíme vám palce na vašej ceste za dlhými, hustými a zdravými mihalnicami!

Ďalšie produkty deNatura

#produkty#/denatura/

NÁVOD

Ako aplikovať sérum na obočie?

Prehrať video(01:01)

Laura Brázdová Správa sociálnych sietí

Mojou hlavnou úlohou je plánovanie a tvorba obsahu na sociálnych sieťach a ich denná správa. Tvorím najmä na platformy Instagram a Facebook, kde odpovedám aj na vaše správy a komentáre. Milujem tanec, cestovanie a čas strávený s rodinou či priateľmi!