Vitamíny na vlasy, nechty a pleť. Prémiový vitamínový komplex DUO PACK

100-denná kúra

Najkomplexnejší multivitamín a multiminerál pre ženy, ktorý všestranne podporuje celkové zdravie, vrátane kvality vlasov, nechtov a pokožky. Všetky zložky sú vo vysoko vstrebateľnej forme a zodpovedajú špecifickým potrebám ženského organizmu.

 • Obsahuje 27 biologicky účinných látok
 • Bioaktívna a organická forma vitamínov a minerálnych látok pre maximálnu vstrebateľnosť
 • Balenie obsahuje 2x 100 kapsúl na 100-dňovú kúru
 • Produkt nebol testovaný na zvieratách Cruelty free
 • Dodanie do 2 – 3 pracovných dní od objednania
 • Navrhnuté a vyrobené v Českej republike
„Najkomplexnejší multivitamín a multiminerál pre ženy, ktorý obsahuje všetky dôležité látky pre maximálnu podporu kvality vlasov, nechtov a pokožky. Všetko vo vysoko vstrebateľnej forme a v súlade s potrebami žien. ” Mgr. Michaela Gorčíková, nutričná terapeutka
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
€51,80 –23 % €39,80
Vitamíny na vlasy, nechty a pleť. Prémiový vitamínový komplex DUO PACK
Vitamin komplex duopack nahled
Doprava zdarma Výhodné balíčky
€51,80 –23 %

Video príbehy našich zákazníčok

Najlepšie vitamíny na nechty, vlasy a pleť

Vitamínový komplex deNatura obsahuje 27 účinných látok v bioaktívnej forme, ktorá zaisťuje maximálnu vstrebateľnosť. Vitamíny, minerály, rastlinné extrakty a ďalšie prírodné zložky obsiahnuté v prípravku sa dokonale dopĺňajú a poskytujú vlasom, nechtom aj pokožke presne to, čo potrebujú. Navyše prispievajú k správnej funkcii hormonálnej sústavy, reprodukčného systému a imunity.

Ako fungujú vitamíny na rast vlasov, nechtov a pleti deNatura

Účinné prírodné zloženie

Vitamínový komplex je zložený z 27 aktívnych látok, ktoré sa vzájomne dokonale dopĺňajú a dodávajú vlasom, nechtom a pleti všetky potrebné živiny. Všetky zložky sú navyše čisto prírodné, bez zbytočných plnív a umelých farbív.

Maximálna vstrebateľnosť

Účinné látky sa v zložení vitamínového komplexu nachádzajú v biologicky aktívnej forme, ktorá zaisťuje ich maximálnu vstrebateľnosť. Vaše telo z nich vďaka tomu získava maximum živín, ktoré ponúkajú.

Komplexná výživa celého tela

Zdravie a krása idú ruka v ruke. Náš vitamínový komplex preto nepôsobí iba na krajší vzhľad vlasov, nechtov a pleti. Podporuje zároveň imunitu, reprodukčný systém, hormonálnu sústavu a prispieva k správnemu fungovaniu celého organizmu.

Čo vás v našom komplexe okrem vlasových vitamínov čaká?

K vývoju vitamínového komplexu nás viedla nespokojnosť so súčasnou ponukou multivitamínov a multiminerálov. Mnohé z nich sa totiž zameriavajú iba na krásu pleti, vlasov a nechtov a neprispievajú k výžive a zdraviu zvyšku tela. Krása a zdravie spolu ale úzko súvisia.

Na rozdiel od ostatných prípravkov nájdete vo vitamínovom komplexe deNatura bioaktívne a organicky viazané minerálne látky. To znamená, že z nich telo môže vyťažiť maximum živín, ktoré ponúkajú. Všetky zložky sú poskladané tak, aby spoločne tvorili vyváženú kombináciu, ktorá zodpovedá potrebám žien.

V zložení vitamínového komplexu nájdete vitamín D, ktorého nedostatok trápi až 75 % populácie, vitamín E, ktorý prispieva svojimi antioxidačnými vlastnosťami, alebo vitamín K2 na reguláciu zrážanlivosti krvi. Ďalšou dôležitou zložkou je vitamín B12, ktorý sa podieľa na procese delenia buniek, zaisťuje normálnu funkciu nervového systému a podporuje imunitu. Nechýba ani železo, ktoré je zásadným minerálom pre ženy v reprodukčnom veku a ktorého dostatočný príjem pomáha predchádzať vypadávaniu vlasov. Náš vitamínový komplex podporuje zdravie a krásu vlasov, nechtov a pokožky a na rozdiel od konkurenčných prípravkov sa okrem toho stará o správne fungovanie celého tela.

Aké zložky sú v komplexe zastúpené?

Vitamíny

C, B1, B2, B3, B5, B6, B7 (H), B9, B12, A, D3 E, K2

Minerálne látky

zinok, železo, mangán, meď a selén v chelátovej forme

Rastlinné extrakty

saw palmetto (serenoa plazivá), extrakt zo žihľavy a prasličky

Aminokyseliny

L-metionín, L-cysteín, L-tyrozín

Antioxidanty

Vitamín C, E, A

Ďalšie významné zložky

MSM (metysulfonylmetán), rybí kolagén, kyselina hyalurónová

Odporúčanie nutričnej terapeutky, prečo užívať najlepšie tabletky na rast vlasov, nechtov a rozžiarenej pleti:

Ako nutričná terapeutka môžem odporučiť vitamínový komplex deNatura ženám, ktoré žijú aktívnym životom, často športujú alebo nie sú schopné všetky dôležité látky prijať v dostatočnom množstve zo stravy. Osobitne budú z komplexu profitovať ženy, ktoré už trpia deficitmi niektorých mikronutrientov (nedostatkom železa, vitamínu D, selénu alebo niektorého z vitamínov skupiny B a pod.). Tento komplexný multivitamín a multiminerál doplní potrebné esenciálne látky a podporí správne fungovanie celého organizmu.

Mgr. Michaela Gorčíkovánutričná terapeutka, zdravazmena.cz

5 pravidiel pre zdravé
vlasy, nechty a pleť

 • Vyvážená a pestrá stravaBielkoviny, sacharidy, tuky, ovocie/zelenina v každom hlavnom jedle
 • Dostatok bielkovín v stravemäso, ryby, vajcia, mliečne výrobky, strukoviny, tofu, seitan, proteínový nápoj
 • Dostatočný pitný režimosem až desať 0,25 l pohárov vody denne
 • Pravidelná pohybová aktivitaprechádzky, cvičenie
 • Dostatočný spánok7 – 9 hodín denne

Dávkovanie výživových doplnkov na vlasy, nechty a pleť

Užívajte 2 kapsuly denne s jedlom a vodou. Prvú kapsulu užívajte ráno, druhú večer. Toto množstvo neprekračujte.

 • Neprekračujte odporúčanú dennú dávku.
 • Prípravok nie je určený pre deti, tehotné a dojčiace ženy.
 • Uchovávajte mimo dosahu detí!
 • Minimálna trvanlivosť do konca dátumu uvedeného na obale.
 • Dbajte na vyváženú stravu a zdravý životný štýl.
 • Uchovávajte v suchu pri teplote do 25 °C.
 • Výrobok neslúži ako náhrada pestrej stravy.
 • Prírodné vitamíny na vlasy, nechty a pleť sú vyrobené v Českej republike.

Zloženie v dennej dávke (2 kapsuly)

Účinná zložka Obsah v 2 kapsulách *RHP
Praslička roľná 200 mg **
Extrakt z pŕhľavy 150 mg **
Metylsulfonylmetán 150 mg **
Rybí kolagén 150 mg **
L-cysteín hydrochlorid 150 mg **
L-metionín 150 mg **
Saw Palmeto 60 mg **
L-tyrozín 50 mg **
Kyselina hyalurónová 50 mg **
Vitamín C 100 mg 125%
Vitamín B5 34 mg 567%
Vitamín B3 20 mg 125%
Vitamín E 12 mg 100%
Vitamín B6 10 mg 714%
Vitamín B1 6 mg 545%
Vitamín B2 6 mg 429%
Vitamín A 600 μg 75%
Vitamín B9 400 μg 200%
Biotín 250 μg 500%
Vitamín B12 50 μg 2000%
Vitamín K2 12 μg 16%
Vitamín D 10 μg 200%
Zinok (bisglycinát zinku) 16 mg 160%
Železo (bisglycinát železa) 8 mg 57%
Mangán (bisglycinát mangánu) 2 mg 100%
Meď (bisglycinát medi) 1 mg 100%
Selén (seleničitan sodný) 80 μg 145%

Garantujeme vám 100 % vrátenie peňazí

Ručíme za kvalitu a účinnosť nielen pri našich rastových sérach, ale aj pri všetkých ostatných produktoch. Preto ponúkame 14-dennú garanciu vrátenia peňazí na všetky produkty, ktoré si od nás kúpite. Pokiaľ vám produkt nebude vyhovovať, môžete nás kontaktovať a do 14 dní vám vrátime peniaze.

Viac o našej garancii

Otázky k vitamínovému komplexu

Na čo je váš vitamínový komplex dobrý?

Vitamínový komplex obsahuje esenciálne vitamíny, minerálne látky, aminokyseliny a rastlinné extrakty, ktoré sú zásadné pre zdravie a kvalitu vlasov, nechtov a pokožky. Starostlivo poskladané zloženie dopĺňa často chýbajúce mikroživiny v našej strave, ktoré podporujú nielen rast vlasov, pevnosť nechtov a hydratáciu pokožky, ale taktiež zaisťujú správnu činnosť hormonálnej sústavy, ktorá je u žien veľmi dôležitá. Pravidelné užívanie vitamínového komplexu vám preto zaistí prísun kľúčových živín pre správne fungovanie celého tela a podporí vašu prirodzenú krásu.

Pre koho sú vitamíny vhodné?

Vitamínový komplex je vhodný pre ženy aj mužov. Slúži ako podpora zdravia a kvality vlasov, nechtov a pokožky. Pomáha pri nadmernom vypadávaní, lámaní a štiepení vlasov. Je určený pre rôzne typy vlasov (riedke, mastné, suché, oslabené, poškodené nesprávnou starostlivosťou). Odporúčame ho užívať aj pri zhoršenej kvalite nechtov, vrátane tenkých, lámavých a štiepiacich sa nechtov. Ďalej je užitočný pri nadmernom strese a nedostatočnej výžive, ktorá môže spôsobiť nutričné deficity.

Prečo by som si mala vybrať váš výživový doplnok?

Pri vývoji vitamínového komplexu sme si všimli nedostatky súčasne dostupných produktov. Obvykle totiž neriešia použité formy vitamínov a minerálov, ktoré významne ovplyvňujú účinnosť a vstrebateľnosť. Súčasne sú veľmi úzko zamerané a nesústredia sa na komplexnú výživu celého tela, ktorá sa následne odráža na stave našich vlasov, nechtov a pleti. Náš komplex preto obsahuje širšiu škálu vitamínov a minerálov, vrátane aminokyselín, rastlinných extraktov, MSM, rybieho kolagénu alebo kyseliny hyalurónovej.

Kde nájdem zloženie vašich vitamínov?

Kompletné zloženie nájdete tu: https://www.denatura.sk/vitaminy-na-vlasy/

Ako často musím vitamíny brať?

Pre optimálne výsledky užívajte každý deň dve kapsuly nášho vitamínového komplexu, jednu ráno po raňajkách a druhú večer po večeri. Nezabúdajte na pravidelnú hydratáciu počas dňa.

Ako dlho potrvá, kým začnem vidieť výsledky užívania vitamínového komplexu?

Výsledky sa odvíjajú od vášho súčasného zdravotného stavu a prítomných výživových nedostatkov. Väčšina ľudí začína pozorovať zmeny po prvom mesiaci pravidelného užívania. Na dosiahnutie maximálnych výsledkov odporúčame komplex užívať minimálne 3 mesiace, telo tak má dostatok času na načerpanie dôležitých živín a prirodzenú obnovu a regeneráciu. Je preto dôležité mať trpezlivosť, používať produkt pravidelne, dlhodobo a dodržiavať odporúčané dávkovanie.

Môže vitamínový komplex nahradiť vyváženú stravu?

Vitamínový komplex treba vnímať ako doplnok stravy a nie ako náhradu vyváženej stravy. Je dôležité pokračovať v stravovacích návykoch, ktoré zahŕňajú rôznorodú škálu živín.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: