Sérum na rast obočia

3 mesačná kúra

Sérum na obočie deNatura predstavuje kombináciu biopeptidov, vitamínov a extraktov rastlín, ktoré preukázateľne predlžujú obočie a zvýrazňujú jeho pigment. Prípadové štúdie preukázali dlhšie a hustejšie obočie po 4 – 8 týždňoch používania.

  • Prvé výsledky už po 7 – 10 dňoch (zaručené a viditeľné výsledky po 4. týždni používania)
  • 100 % garancia vrátenia peňazí v prípade, že po 3 mesiacoch nezaznamenáte žiadne výsledky
  • 3 ml (vydrží 3 mesiace pri použití 1x denne)
  • Produkt nebol testovaný na zvieratách (vegan & Cruelty free)
  • Dodanie do 2 – 3 pracovných dní od objednania
Obočie zhustlo priemerne o 58%
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia
€59,90 –23 % €46,10
Sérum na rast obočia
Sérum obočí
Doprava zdarma
€59,90 –23 %

Video príbehy našich zákazníčok

Viditelně delší, hustší a zdravější obočí

Sérum na obočie deNatura obsahuje kombináciu účinných látok, ktoré podporujú zdravie a rast obočia. Prenikajú až k vlasovým folikulom, z ktorých obočie vyrastá. Dodávajú im potrebné živiny a stimulujú ich aktivitu. Výsledkom je silnejšie, zdravšie, dlhšie a hustejšie obočie.

Aplikácia séra je jednoduchá a vďaka praktickému aplikátoru sa živiny dostanú presne tam, kam majú, teda ku korienkom obočia. Pri pravidelnej aplikácii raz denne sa môžete tešiť na výraznejšie a zdravšie obočie už do 3 mesiacov.

Ako funguje rastové sérum na obočie

Dlhodobé výsledky

Naše sérum na obočie obsahuje účinnú kombináciu biopeptidov, vitamínov a extraktov z rastlín, ktoré prenikajú do vlasových folikulov, posilňujú ich a dodávajú im potrebnú výživu. Tým, že sa sérum zameriava predovšetkým na zdravie obočia vám môže zaručiť dlhodobé a udržateľné výsledky.

Jednoduchá a rýchla aplikácia

Aplikácia rastového séra je rýchla a veľmi jednoduchá. Pomocou pribaleného aplikátora stačí večer pred spaním naniesť na obočie ľahkú vrstvu nášho séra a nechať ho vstrebať. Pri pravidelnom každodennom používaní sa môžete tešiť na hustejšie a výraznejšie obočie najneskôr do 3 mesiacov. Väčšinou ale zaberie už po niekoľkých týždňoch.

Bezpečné prírodné zloženie

Naše produkty sú vyrobené iba zo starostlivo vybraných prírodných zložiek. Neobsahujú žiadne hormóny ani chemickú konzerváciu či parfumáciu. Sú tak nielen účinné, ale aj bezpečné a šetrné k vašej pokožke.

ezgif.com-video-to-gif (1)

Rast obočia - viditeľne dlhšie, hustejšie a zdravšie

Prípadová štúdia používania rastového séra po dobu 90 dní

Preukázateľné výsledky

Práca na rastových sérach pre nás nikdy nekončí. Keď vyberieme to najlepšie zloženie, overíme jeho účinnosť aj bezpečnosť a predstavíme náš malý zázrak trhu, prichádza to najdôležitejšie – testovanie samotnými zákazníčkami a našimi testerkami. Pozrite sa, ako sa pri testovaní darilo nášmu séru na obočie!

Obočie zhustlo priemerne o 58 %
Obočie vyrástlo v priemere o 48 %
Obočie bolo v priemere o 57 % výraznejšie

Najlepšie sérum na rast obočia - prípadová štúdia používania

1. týždeň

K vlasovým folikulom v obočí začínajú prenikať živiny zo séra, vyživovať ich a stimulovať ich aktivitu. Niektoré z nich už začínajú produkovať silnejšie chĺpky obočia.

3. týždeň

Po troch týždňoch už na sebe najskôr pozorujete prvé výsledky. Z vlasových folikulov rastú silnejšie, výraznejšie chĺpky a obočie sa pomaly zahusťuje..

6. týždeň

Po šiestich týždňoch sú už výsledky takmer zaručene vidieť. Vaše obočie je vyživené a čím viac vlasových folikulov prechádza do rastovej fázy, tým sa vaše obočie stáva hustejšie a výraznejšie.

9. týždeň

Blížite sa k záveru úvodnej rastovej kúry. Vy aj vaše okolie už výsledky séra jasne vidíte. Obočie je oveľa hustejšie a dlhšie. Teraz je nutné hlavne nepoľaviť a aj naďalej pravidelne aplikovať sérum!

12. týždeň

A je to tu! Úvodná kúra je za vami a vaše obočie je krásne husté, dlhé a viditeľne výraznejšie. Aby vám výsledky vydržali, nezabudnite sérum ďalej používať – teraz už vám ale bude stačiť aplikácia 3x týždenne.

Ako docieliť dokonalé obočie pomocou rastového séra

Chcete čo najskôr docieliť dokonalé obočie? Pozrite sa na video alebo si prečítajte návod ako aplikovať sérum na obočie.

1. Odlíčenie a tonizácia pleti

Pred aplikáciou séra dôkladne odlíčte mejkap a dočistite tvár pomocou tonika. Jedine tak sa môžu všetky živiny obsiahnuté v sére vstrebať do pokožky.

2. Nanesenie séra

Pomocou aplikátora naneste sérum na obočie. Postupujte podobne, ako keby ste obočie vyčesávali, aby sa sérum dostalo všade tam, kam má.

3. Vstrebávanie

Predtým, ako budete na pleť nanášať ďalšie prípravky, ako je hydratačný krém, nechajte sérum poriadne vstrebať. Pre rýchlejší výsledok môžete sérum aplikovať ráno aj večer.

Garantujeme vám 100 % vrátenie peňazí

Stojíme za kvalitou a účinnosťou svojich rastových sér. To, za aký dlhý čas na sebe spozorujete prvé viditeľné výsledky záleží predovšetkým od aktuálnej fázy rastového cyklu vašich rias – najdlhšie po 3 mesiacoch ale zaručujeme viditeľné výsledky úplne všetkým! A ak sa po troch mesiacoch pravidelného používania séra výsledkov nedočkáte, vrátime vám peniaze.

Viac o našej garancii

Kľúčová výživa na obočie v našom sére

Biotín

Vyživuje riasy a podporuje rýchly rast rias a obočia. Vďaka svojim špecifickým účinkom pomáha reštrukturalizovať riasy a obočie.

Pentapeptid

Dôležitou zložkou pre viditeľný rast rias je tzv. Myristoyl Pentapeptide-17. Je známe, že významne stimuluje gény, t. j. „presvedčí“ bunky, aby produkovali viac keratínu, ktorý je dôležitý na tvorbu štrukturálneho proteínu v riasach a obočí. Pri pravidelnom používaní zažijú vaše riasy naozajstný „BOOM“.

Vitamíny A, C, E

Kombinácia týchto vitamínov predstavuje významné antioxidanty, ktoré chránia bunky, vyživujú a dodávajú potrebné základné kamene pre rast pevných, dlhých a krásnych rias či obočia.

Zloženie a certifikácia produktov deNatura - INCI

Aqua, Hyaluronate, Pentylene Glycol, Panax Ginseng Extract, Swertia Japonica Extract, Pumpkin Seed Extract, Acorus Calamus Root Extract, Panthenol, Serenoa Serrulata Fruit Extract. Biotinoyl Tripeptide-1, Myristoyl Pentapeptide-17, Oligopeptide-10, Tocopherol a Biotin

Otázky k séru na obočie

Ako funguje sérum na obočie?

Sérum na obočie deNatura má jasnú úlohu – pomocou prírodných zložiek, ako sú napríklad rastlinné extrakty, biopeptidy, vitamíny a minerály, urobiť vaše obočie dlhšie, plnšie a silnejšie ako kedykoľvek predtým. Jednotlivé látky posilňujú folikuly obočie a po pár týždňoch viditeľne predĺžia jednotlivé obočie a zväčšia ich objem. Prírodnou cestou tak pomôže obočie k vysnívanému rastu. Naše zloženie je vedecky aj klinicky overené. Rovnako tak funguje aj sérum na obočie, ktoré vám pri pravidelnom používaní obočia zahustí, obvykle stmaví a predovšetkým celkovo zvýrazní.

Sú vaše séra naozaj 100 % prírodné?

Áno. Obsahujú prírodné extrakty, vitamíny, peptidy, ale napríklad aj biotín a výťažok z tekvicového semienka. Sérum je úplne bez hormónov a konzervantov. Prezrite si kompletné zloženie.

Za aký dlhý čas uvidím výsledky so sérom na obočie?

Viditeľné výsledky počas používania séra na obočie deNatura sa môžu líšiť v závislosti od individuálnych faktorov, ako je napr. aktuálny rastový cyklus rias/obočia, celkové zdravie, životný štýl atď. Veľká časť ľudí začne však pozorovať prvé známky zlepšenia, ako je zvýšená pevnosť a lesk obočie, počas 2 – 4 týždňov pravidelného používania. Na dosiahnutie maximálnych výsledkov v dĺžke a objeme obočie treba používať sérum pravidelne celé 3 mesiace. Je dôležité pamätať na to, že trpezlivosť a pravidelnosť sú pre dosiahnutie optimálnych výsledkov kľúčové.

Ako dlho mi vydržia výsledky po používaní?

Výsledky sa pri používaní dostavia v rozmedzí od 14 do 120 dní podľa toho, v akom stave sa vaše obočie nachádza. Môžete počítať s tým, že vám po používaní séra obočie vydržia približne ešte ďalších 120 dní krásne a vyživené.

Ako sa sérum používa?

Používanie séra je jednoduché, intuitívne a zaberie vám iba niekoľko sekúnd denne. Sérum stačí používať raz denne (večer) na odlíčenú pleť. Odporúčame aplikáciu zaradiť do vašej večernej rutiny. Pokiaľ chcete mať istotu, že pre rast svojich rias a obočia robíte maximum, pozrite sa na návod, ako aplikovať sérum.

Ako často mám sérum na obočie používať?

Na dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame používať séra na riasy a obočie deNatura raz denne. Aplikujte sérum večer pred spaním na čisté a suché riasy a obočie.

Čo sa stane, keď sérum na obočie prestanem používať?

Naše sérum je pre obočie výživou. Pokiaľ výživu prestanete aplikovať, tak sa vám obočie postupne podľa toho, v akom cykle sa práve nachádzajú, začnú vracať do prirodzeného stavu – rovnako ako aj pri všetkých ostatných kozmetických produktoch. To ale neznamená, že už ho navždy musíte používať každý deň. Po dokončení úvodnej trojmesačnej kúry odporúčame nasadiť už len „udržiavaciu kúru“ – tzn. sérum používať aspoň 3x týždenne. Ďalšia fľaštička séra vám tak vydrží približne pol roka.

Môžem používať sérum počas tehotenstva a dojčenia?

Rovnako ako všetky naše produkty ani séra nie sú testované na tehotných a dojčiacich ženách. V tomto prípade vám môžeme iba odporučiť, aby ste používanie prebrali so svojím praktickým lekárom a poradili sa s ním o tom, či je pre vás sérum vhodné.

Ako dlho mi jedna fľaštička séra vydrží?

Sérum dodávame v 3 ml fľaštičkách. Jedna fľaštička vám pri každodennom používaní, ktoré je nutné pri úvodnej kúre, vydrží tri mesiace. Keď však úvodnú kúru dokončíte, nemusíte už sérum používať tak často – stačí približne 3x týždenne. To znamená, že ďalšie fľaštičky vám už vydržia pokojne aj pol roka.

Môžem používať sérum na riasy aj na obočie?

Áno, určite môžete. Pre maximálne výsledky však odporúčame zakúpiť sérum na mihalnice, ktoré zaistí to, že sa dostanú živiny do správnych miest. Skôr než použijete sérum na riasy na obočie, uistite sa, že máte obočie čisté a bez mejkapu.

Ako zistiť, či mám na sérum alergiu?

Pokiaľ máte pocit, že by vaše oči nemuseli sérum na riasy prijať kladne, pred aplikáciou na samotné oči sérum najprv otestujte. Naneste malé množstvo séra na kúsok kože na vnútornej strane zápästia a sledujte reakciu počas 24 hodín. Ak sa objaví začervenanie, svrbenie, opuchy alebo podráždenie, pravdepodobne máte alergickú reakciu na niektorú zo zložiek a mali by ste prestať sérum používať. V takom prípade nás kontaktujte.

Čo robiť, ak mám na sérum alergickú reakciu?

Ak sa u vás objaví alergická reakcia, prestaňte prípravok používať. Zároveň nás neváhajte kontaktovať buď prostredníctvom e-mailu info@denatura.cz, alebo nám rovno zavolajte na telefónne číslo +420 608 547 655

Je sérum vhodné pre citlivé oči?

Naše sérum na riasy/obočie vyskúšali stovky žien, ktoré mali citlivé oči. Pokiaľ však máte pocit, že by vaše oči nemuseli sérum na riasy prijať kladne, pred aplikáciou na samotné oči naneste malé množstvo séra na kúsok kože na vnútornej strane zápästia a sledujte reakciu počas 24 hodín. Ak sa objaví začervenanie, svrbenie, opuchy alebo podráždenie, pravdepodobne máte alergickú reakciu na niektorú zo zložiek a mali by ste prestať sérum používať. V takom prípade nás kontaktujte.

5
4x
4
2x
3
1x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
M Avatar autora | 9.4.2024
Som veľmi spokojná. Bola som zvedavá, či sérum bude fungovať. A áno, funguje 👍
4
L Avatar autora | 9.4.2024
Pomalu začínám vidět výsledky.Chce to trpělivost,ale opravdu funguje
5
Avatar autora | 18.11.2023
+ přípravek používán krátkou dobu na výsledek se musí ještě počkat

5
Avatar autora | 7.10.2023
+ Během 3 týdnů první výsledky, po 3 měsících řasy skoro dvojnásobné
+ Nepálí mě oči, i když je mám citlivé

Dlouho jsem čekala s objednávkou, protože jsem nevěřila až tak dobrým recenzím. Po vyzkoušení už je chápu :)

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: