SÉRUM NA RAST OBOČIA + RIASY

3-mesačná kúra

Prírodné séra na rast dokonale dlhých, zdravých, hustých a tmavých mihalníc a obočia. Séra na mihalnice a obočie deNatura predstavujú kombináciu biopeptidov, vitamínov a extraktov z kvetov a rastlín, ktoré preukázateľne zahusťujú a predlžujú riasy a obočie a zvýrazňujú ich pigment. Prípadové štúdie preukázali dlhšie a hustejšie riasy a obočie po 4 – 8 týždňoch používania.

  • Prvé výsledky už po 7 – 10 dňoch (zaručené a viditeľné výsledky po 4. týždni používania)
  • 100 % garancia vrátenia peňazí v prípade, že po 3 mesiacoch nezaznamenáte žiadne výsledky
  • 2x 3 ml (vydrží 3 mesiace pri použití 1x denne)
  • Produkt nebol testovaný na zvieratách (vegan & Cruelty free)
  • Dodanie do 2 – 3 pracovných dní od objednania
„Vďaka kombinácii našich sér získate dlhé, husté riasy a prirodzene husté obočie. Toto DUO zaistí, že sa vás vaše okolie bude často pýtať, kde ste vzali také krásne mihalnice a obočie. O 73 % dlhšie riasy a o 53 % hustejšie obočie za 3 mesiace! Také sú výsledky štúdie používania našich sér, ktorej sa zúčastnili desiatky žien.”
Mihalnice sa predĺžili v priemere o 73%
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia
€119,80 –23 % €92,20
SÉRUM NA RAST OBOČIA + RIASY
Sérum řasy + obočí
Doprava zdarma Výhodné balíčky
€119,80 –23 %

Video príbehy našich zákazníčok

Sérum na obočie: výhodný balíček obľúbených produktov za lepšiu cenu

Rastové séra deNatura predstavujú spojenie tých najefektívnejších a najdôležitejších látok, ktoré podporia rast a obnovu rias a obočia. Vďaka špeciálnemu tenkému aplikátoru sa sérum dostáva tam, kde treba, teda ku korienkom mihalníc a obočia. Po aplikácii séra na korienky sa produkt ihneď vstrebe a preniká až k folikulom, z ktorých vyrastajú súčasné aj nové riasy a obočie.

Sérum pri pravidelnej aplikácii stimuluje vlasové folikuly a podporuje prirodzený rast rias aj obočia. Výsledkom sú silnejšie, zdravšie, dlhšie a hustejšie riasy a obočie. Prvé zmeny môžete pozorovať už po štrnástich dňoch a svojich vysnívaných výsledkov sa dočkáte po dvoch až troch mesiacoch pravidelného používania.

Ako funguje sérum na rast obočia

Dlhodobé výsledky

Naše séra na riasy a obočie obsahujú účinnú kombináciu biopeptidov, vitamínov a extraktov z rastlín, ktoré prenikajú do vlasových folikulov, posilňujú ich a dodávajú im potrebnú výživu. Tým, že sa sérum zameriava predovšetkým na zdravie rias a obočia vám môže zaručiť dlhodobé a udržateľné výsledky.

Aplikácia rastového séra je rýchla a veľmi jednoduchá. Pomocou pribaleného aplikátora stačí večer pred spaním naniesť na riasy a obočie ľahkú vrstvu nášho séra a nechať ho vstrebať. Pri pravidelnom každodennom používaní sa môžete tešiť na dlhšie, hustejšie a výraznejšie riasy a obočie najneskôr do 3 mesiacov. Väčšinou ale zaberie už po niekoľkých týždňoch.

Bezpečné prírodné zloženie.

Naše produkty sú vyrobené iba zo starostlivo vybraných prírodných zložiek. Neobsahujú žiadne hormóny ani chemickú konzerváciu či parfumáciu. Sú tak nielen účinné, ale aj bezpečné a šetrné k vašej pokožke.

ezgif.com-video-to-gif (1)

Prípadová štúdia používania rastového séra po dobu 90 dní

Preukázateľné výsledky

Práca na rastových sérach pre nás nikdy nekončí. Keď vyberieme to najlepšie zloženie, overíme jeho účinnosť aj bezpečnosť a predstavíme náš malý zázrak trhu, prichádza to najdôležitejšie – testovanie samotnými zákazníčkami a našimi testerkami. Pozrite sa, ako sa pri testovaní darilo nášmu séru na mihalnice!

Mihalnice sa predĺžili v priemere o 73 %
Mihalnice boli priemerne o 65 %hustejšie
Obočie zhustlo priemerne o 58 %
Obočie vyrástlo v priemere o 48 %
Obočie bolo v priemere o 57 % výraznejšie

Najlepšie sérum na rast obočia a mihalníc: priebeh cesty po týždňoch

1. týždeň

Živiny zo séra sa dostávajú k vlasovým folikulom, dodávajú im výživu a stimulujú ich aktivitu. Niektoré folikuly už začínajú produkovať silnejšie riasy a obočie.

3. týždeň

Po prvých troch týždňoch už pravdepodobne spozorujete prvé výsledky. Z folikulov, ktoré sa nachádzajú v rastovej fáze už vyrastajú dlhšie, silnejšie mihalnice a obočie.

6. týždeň

Po šiestich týždňoch si už takmer zaručene všimnete viditeľné výsledky, ako čoraz viac vyživených a stimulovaných folikulov prechádza do rastovej fázy.

9. týždeň

Blížite sa k záveru úvodnej rastovej kúry. Vaše obočie a mihalnice sú viditeľne dlhšie a hustejšie – a už si to všíma aj okolie. Teraz je dôležité nepoľaviť a aj naďalej pravidelne aplikovať sérum!

12. týždeň

Dočkali ste sa! Úvodná kúra je za vami a vy sa môžete pochváliť krásne dlhými, hustými a zdravými mihalnicami a obočím. Aby vám výsledky vydržali, nezabudnite sérum ďalej používať – teraz už vám ale bude stačiť aplikácia 3x týždenne.

Ako používať séra deNatura

Chcete čo najskôr docieliť dokonalé mihalnicami a obočie? Prečítajte si, ako séra správne aplikovať:

ako aplikovať sérum na mihalnice.

ako aplikovať sérum na obočie.

1. Odlíčenie a tonizácia pleti

Pred aplikáciou séra dôkladne odlíčte make-up a dočistite tvár pomocou tonika. Jedine tak sa môžu všetky živiny obsiahnuté v sére vstrebať do pokožky.

2. Nanesenie séra

Pomocou aplikátora naneste sérum plynulým ťahom ku korienkom mihalníc. Jedno namočenie kefky vám vystačí na hornú aj dolnú líniu mihalníc.

3. Vstrebávanie

Predtým, ako budete na pleť nanášať ďalšie prípravky, ako je hydratačný krém, nechajte sérum poriadne vstrebať. Pre rýchlejší výsledok môžete sérum aplikovať ráno aj večer.

Garantujeme vám 100 % vrátenie peňazí

Stojíme za kvalitou a účinnosťou svojich rastových sér. To, za aký dlhý čas na sebe spozorujete prvé viditeľné výsledky záleží predovšetkým od aktuálnej fázy rastového cyklu vašich rias – najdlhšie po 3 mesiacoch ale zaručujeme viditeľné výsledky úplne všetkým! A ak sa po troch mesiacoch pravidelného používania séra výsledkov nedočkáte, vrátime vám peniaze.

Viac o našej garancii

Kľúčová výživa na riasy v našom sére

Biotín

Vyživuje mihalnice a podporuje rýchly rast rias a obočia. Vďaka svojim špecifickým účinkom pomáha reštrukturalizovať mihalnice a obočie.

Pentapeptid

Dôležitou zložkou pre viditeľný rast rias je tzv. Myristoyl Pentapeptide-17. Je známe, že významne stimuluje gény, t. j. „presvedčí“ bunky, aby produkovali viac keratínu, ktorý je dôležitý na tvorbu štrukturálneho proteínu v riasach a obočí. Pri pravidelnom používaní zažijú vaše mihalnice naozajstný „BOOM“.

Vitamíny A, C, E

Kombinácia týchto vitamínov predstavuje významné antioxidanty, ktoré chránia bunky, vyživujú a dodávajú potrebné základné kamene pre rast pevných, dlhých a krásnych rias či obočia.

Zloženie a certifikácia produktov deNatura - INCI

Aqua, Hyaluronate, Pentylene Glycol, Panax Ginseng Extract, Swertia Japonica Extract, Pumpkin Seed Extract, Acorus Calamus Root Extract, Panthenol, Serenoa Serrulata Fruit Extract. Biotinoyl Tripeptide-1, Myristoyl Pentapeptide-17, Oligopeptide-10, Tocopherol a Biotin

Otázky k séru na riasy a obočie

Ako funguje sérum na riasy?

Sérum na riasy deNatura má jasnú úlohu – pomocou prírodných zložiek, ako sú napríklad rastlinné extrakty, biopeptidy, vitamíny a minerály, urobiť vaše riasy dlhšie, plnšie a silnejšie ako kedykoľvek predtým. Jednotlivé látky posilňujú folikuly vašich rias a po pár týždňoch viditeľne predĺžia jednotlivé riasy a zväčšia ich objem. Prírodnou cestou tak pomôže vašim riasam k vysnívanému rastu. Naše zloženie je vedecky aj klinicky overené. Rovnako tak funguje aj sérum na obočie, ktoré vám pri pravidelnom používaní obočia zahustí, obvykle stmaví a predovšetkým celkovo zvýrazní.

Sú vaše séra naozaj 100 % prírodné?

Áno. Obsahujú prírodné extrakty, vitamíny, peptidy, ale napríklad aj biotín a výťažok z tekvicového semienka. Sérum je úplne bez hormónov a konzervantov. Prezrite si kompletné zloženie

Za aký dlhý čas uvidím výsledky so sérom na riasy a obočie?

Viditeľné výsledky počas používania séra na riasy a obočie deNatura sa môžu líšiť v závislosti od individuálnych faktorov, ako je napr. aktuálny rastový cyklus rias/obočia, celkové zdravie, životný štýl atď. Veľká časť ľudí začne však pozorovať prvé známky zlepšenia, ako je zvýšená pevnosť a lesk rias, počas 2 – 4 týždňov pravidelného používania. Na dosiahnutie maximálnych výsledkov v dĺžke a objeme rias treba používať sérum pravidelne celé 3 mesiace. Je dôležité pamätať na to, že trpezlivosť a pravidelnosť sú pre dosiahnutie optimálnych výsledkov kľúčové.

Ako dlho mi vydržia výsledky po používaní?

Výsledky sa pri používaní dostavia v rozmedzí od 14 do 120 dní podľa toho, v akom stave sa vaše riasy nachádzajú. Môžete počítať s tým, že vám po používaní séra riasy vydržia približne ešte ďalších 120 dní krásne a vyživené.

Ako sa sérum používa?

Používanie séra je jednoduché, intuitívne a zaberie vám iba niekoľko sekúnd denne. Sérum stačí používať raz denne (večer) na odlíčenú pleť. Odporúčame aplikáciu zaradiť do vašej večernej rutiny. Pokiaľ chcete mať istotu, že pre rast svojich rias a obočia robíte maximum, pozrite sa na návod, ako aplikovať sérum.

Ako často mám sérum na riasy a obočie používať?

Na dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame používať séra na riasy a obočie deNatura raz denne. Aplikujte sérum večer pred spaním na čisté a suché riasy a obočie.

Čo sa stane, keď sérum na riasy prestanem používať?

Naše sérum je pre riasy výživou. Pokiaľ výživu prestanete aplikovať, tak sa vám riasy postupne podľa toho, v akom cykle sa práve nachádzajú, začnú vracať do prirodzeného stavu – rovnako ako aj pri všetkých ostatných kozmetických produktoch. To ale neznamená, že už ho navždy musíte používať každý deň. Po dokončení úvodnej trojmesačnej kúry odporúčame nasadiť už len „udržiavaciu kúru“ – tzn. sérum používať aspoň 3x týždenne. Ďalšia fľaštička séra vám tak vydrží približne pol roka.

Môžem používať sérum počas tehotenstva a dojčenia?

Rovnako ako všetky naše produkty ani séra nie sú testované na tehotných a dojčiacich ženách. V tomto prípade vám môžeme iba odporučiť, aby ste používanie prebrali so svojím praktickým lekárom a poradili sa s ním o tom, či je pre vás sérum vhodné.

Ako dlho mi jedna fľaštička séra vydrží?

Sérum dodávame v 3 ml fľaštičkách. Jedna fľaštička vám pri každodennom používaní, ktoré je nutné pri úvodnej kúre, vydrží tri mesiace. Keď však úvodnú kúru dokončíte, nemusíte už sérum používať tak často – stačí približne 3x týždenne. To znamená, že ďalšie fľaštičky vám už vydržia pokojne aj pol roka.

Môžem sérum na riasy používať na umelé riasy?

Áno, môžete. Naše séra totiž neobsahujú žiadne oleje. Odporúčame sérum začať používať pred zložením umelých rias, pretože sa vaše vlastné riasy vyživia a pripravia na rast.

Môžem používať sérum na riasy aj na obočie?

Áno, určite môžete. Pre maximálne výsledky však odporúčame zakúpiť sérum na obočie, ktoré zaistí to, že sa dostanú živiny do správnych miest. Skôr než použijete sérum na riasy na obočie, uistite sa, že máte obočie čisté a bez mejkapu.

Ako zistiť, či mám na sérum alergiu?

Pokiaľ máte pocit, že by vaše oči nemuseli sérum na riasy prijať kladne, pred aplikáciou na samotné oči sérum najprv otestujte. Naneste malé množstvo séra na kúsok kože na vnútornej strane zápästia a sledujte reakciu počas 24 hodín. Ak sa objaví začervenanie, svrbenie, opuchy alebo podráždenie, pravdepodobne máte alergickú reakciu na niektorú zo zložiek a mali by ste prestať sérum používať. V takom prípade nás kontaktujte.

Čo robiť, ak mám na sérum alergickú reakciu?

Ak sa u vás objaví alergická reakcia, prestaňte prípravok používať. Zároveň nás neváhajte kontaktovať buď prostredníctvom e-mailu info@denatura.cz, alebo nám rovno zavolajte na telefónne číslo +420 608 547 655

Je sérum vhodné pre citlivé oči?

Naše sérum na riasy vyskúšali stovky žien, ktoré mali citlivé oči. Pokiaľ však máte pocit, že by vaše oči nemuseli sérum na riasy prijať kladne, pred aplikáciou na samotné oči naneste malé množstvo séra na kúsok kože na vnútornej strane zápästia a sledujte reakciu počas 24 hodín. Ak sa objaví začervenanie, svrbenie, opuchy alebo podráždenie, pravdepodobne máte alergickú reakciu na niektorú zo zložiek a mali by ste prestať sérum používať. V takom prípade nás kontaktujte.

5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
L Avatar autora | 9.4.2024
s výrobky jsem velice spokojená.zakoupila jsem si již druhé balení séra na řasy i obočí.výsledky perfektní....
4
V Avatar autora | 9.4.2024
S obidvoma sérami som veľmi spokojná. Na obočí mi dorastli chĺpky tak kde som chcela a potrebovala, aj keď dúfam, že ešte dorastú viac. A s riasami som taktiež spokojná, sú hustejšie a tmavšie, ale čakala som, že budú ešte trošku dlhšie. Sérum ešte stále používam a čo nie je stále ešte môže prísť.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: