Výhodný balíček - Sérum na mihalnice, obočie a maskara

3-mesačná kúra

Balíček obsahuje sérum na mihalnice, sérum na obočie a objemovú maskaru. Séra na mihalnice a obočie deNatura predstavujú kombináciu biopeptidov, vitamínov a extraktov z rastlín, ktoré preukázateľne zahusťujú a predlžujú mihalnice a obočie a zvýrazňujú ich. Vodoodolná objemová maskara s čiernym pigmentom dodá vašim mihalniciam maximálny objem a vďaka extraktom zo séra podporuje dlhodobý rast mihalníc.

  • Prvé výsledky už po 7 – 10 dňoch (zaručené a viditeľné výsledky po 4. týždni používania)
  • 100 % garancia vrátenia peňazí v prípade, že po 3 mesiacoch nezaznamenáte žiadne výsledky
  • 2x 3 ml + 6ml maskara (vydrží 3 mesiace pri použití 1x denne)
  • Produkt nebol testovaný na zvieratách (vegan & Cruelty free)
  • Dodanie do 2 – 3 pracovných dní od objednania
„Krásne dlhé, husté mihalnice posilnené rastovou maskarou a husté obočie. To všetko vás čaká po 3 mesiacoch s našim výhodným balíčkom, ktorý zaistí, že si každý všimne vaše ukážkové očné okolie. O 53 % hustejšie obočie a o 73 % dlhšie mihalnice za 3 mesiace! Také sú výsledky štúdie používania sér, ktorej sa zúčastnili desiatky žien.“ Maskarou podporíte rast a podčiarknete výsledok!”
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia
€139,70 –23 % €107,50
Výhodný balíček - Sérum na mihalnice, obočie a maskara
Komplet balíček
Doprava zdarma Výhodné balíčky
€139,70 –23 %

Video príbehy našich zákazníčok

Darčekový balíček obsahuje:

Rastové séra deNatura obsahujú jedinečnú kombináciu najefektívnejších prírodných zložiek, ako sú peptidy, vitamíny a rastlinné extrakty, ktoré podporujú rast mihalníc a obočia. Sú vybavené špeciálnym aplikátorom, vďaka ktorému sa živiny dostanú presne tam, kam majú a vyživujú vlasové folikuly. Tie potom môžu produkovať silnejšie, zdravšie, dlhšie a hustejšie mihalnice a obočie.

<Rastová maskara deNatura vašim mihalniciam zaistí maximálny objem, predĺži ich a zvýrazní ich pigment. A navyše je vodoodolná, takže bez problémov vydrží celý deň! Okrem toho sme ju ale obohatili o zložky z nášho rastového séra – kyselinu hyalurónovú, peptidy, rastlinné extrakty, biotín a ďalšie vitamíny – vďaka ktorým vaše mihalnice zároveň vyživuje a podporuje ich rast.

Prečo si zaobstarať produkty vo výhodnom balíčku?

Výhodná cena

Všetky naše balíčky sa vám oplatia! Cena produktov v kombinácii je nižšia, ako keby ste kúpili každý produkt zvlášť.

Extra porcia pre vašu krásu a zdravie

Každý z produktov v balíčku podporuje vďaka svojmu jedinečnému zloženiu vaše zdravie a krásu iným spôsobom. Keď ich však skombinujete, doprajete svojmu telu komplexnejšiu starostlivosť.

Dokonalý darček

Naše balíčky sú ideálnym darčekom! Z najrôznejších kombinácií si určite vyberiete tú, ktorá urobí vašim blízkym radosť.

Pohodlné riešenie

Zásobte sa svojimi obľúbenými produktmi v praktickom balíčku. Budete ich tak mať vždy poruke a nebudete ich musieť objednávať po jednom.

Eco-friendly balenie

Objednaním balíčka samozrejme šetríte aj planétu. Môžeme ich totiž zabaliť a doručiť úspornejšie, ako keby ste si každý produkt zaobstarali zvlášť.

ezgif.com-video-to-gif (1)

Prípadová štúdia používania rastového séra počas 90 dní

Preukázateľné výsledky

Práca na rastových sérach pre nás nikdy nekončí. Keď vyberieme to najlepšie zloženie, overíme jeho účinnosť aj bezpečnosť a predstavíme náš malý zázrak trhu, prichádza to najdôležitejšie – testovanie samotnými zákazníčkami a našimi testerkami. Pozrite sa, ako sa pri testovaní darilo nášmu séru na mihalnice!

Mihalnice sa predĺžili v priemere o 73 %
Mihalnice boli priemerne o 65 % hustejšie
Obočie zhustlo priemerne o 58 %
Obočie vyrástlo v priemere o 48 %
Obočie bolo v priemere o 57 % výraznejšie

Garantujeme vám 100 % vrátenie peňazí

Stojíme za kvalitou a účinnosťou svojich rastových sér. To, za aký dlhý čas na sebe spozorujete prvé viditeľné výsledky záleží predovšetkým od aktuálnej fázy rastového cyklu vašich rias – najdlhšie po 3 mesiacoch ale zaručujeme viditeľné výsledky úplne všetkým! A ak sa po troch mesiacoch pravidelného používania séra výsledkov nedočkáte, vrátime vám peniaze.

Viac o našej garancii

Zloženie jednotlivých produktov z balíčka

Otázky k séru na riasy a obočie

Ako funguje sérum na riasy?

Sérum na riasy deNatura má jasnú úlohu – pomocou prírodných zložiek, ako sú napríklad rastlinné extrakty, biopeptidy, vitamíny a minerály, urobiť vaše riasy dlhšie, plnšie a silnejšie ako kedykoľvek predtým. Jednotlivé látky posilňujú folikuly vašich rias a po pár týždňoch viditeľne predĺžia jednotlivé riasy a zväčšia ich objem. Prírodnou cestou tak pomôže vašim riasam k vysnívanému rastu. Naše zloženie je vedecky aj klinicky overené. Rovnako tak funguje aj sérum na obočie, ktoré vám pri pravidelnom používaní obočia zahustí, obvykle stmaví a predovšetkým celkovo zvýrazní.

Sú vaše séra naozaj 100 % prírodné?

Áno. Obsahujú prírodné extrakty, vitamíny, peptidy, ale napríklad aj biotín a výťažok z tekvicového semienka. Sérum je úplne bez hormónov a konzervantov. Prezrite si kompletné zloženie.

Za aký dlhý čas uvidím výsledky so sérom na riasy a obočie?

Viditeľné výsledky počas používania séra na riasy a obočie deNatura sa môžu líšiť v závislosti od individuálnych faktorov, ako je napr. aktuálny rastový cyklus rias/obočia, celkové zdravie, životný štýl atď. Veľká časť ľudí začne však pozorovať prvé známky zlepšenia, ako je zvýšená pevnosť a lesk rias, počas 2 – 4 týždňov pravidelného používania. Na dosiahnutie maximálnych výsledkov v dĺžke a objeme rias treba používať sérum pravidelne celé 3 mesiace. Je dôležité pamätať na to, že trpezlivosť a pravidelnosť sú pre dosiahnutie optimálnych výsledkov kľúčové.

Ako dlho mi vydržia výsledky po používaní?

Výsledky sa pri používaní dostavia v rozmedzí od 14 do 120 dní podľa toho, v akom stave sa vaše riasy nachádzajú. Môžete počítať s tým, že vám po používaní séra riasy vydržia približne ešte ďalších 120 dní krásne a vyživené.

Ako sa sérum používa?

Používanie séra je jednoduché, intuitívne a zaberie vám iba niekoľko sekúnd denne. Sérum stačí používať raz denne (večer) na odlíčenú pleť. Odporúčame aplikáciu zaradiť do vašej večernej rutiny. Pokiaľ chcete mať istotu, že pre rast svojich rias a obočia robíte maximum, pozrite sa na návod, ako aplikovať sérum.

Ako často mám sérum na riasy a obočie používať?

Na dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame používať séra na riasy a obočie deNatura raz denne. Aplikujte sérum večer pred spaním na čisté a suché riasy a obočie.

Čo sa stane, keď sérum na riasy prestanem používať?

Naše sérum je pre riasy výživou. Pokiaľ výživu prestanete aplikovať, tak sa vám riasy postupne podľa toho, v akom cykle sa práve nachádzajú, začnú vracať do prirodzeného stavu – rovnako ako aj pri všetkých ostatných kozmetických produktoch. To ale neznamená, že už ho navždy musíte používať každý deň. Po dokončení úvodnej trojmesačnej kúry odporúčame nasadiť už len „udržiavaciu kúru“ – tzn. sérum používať aspoň 3x týždenne. Ďalšia fľaštička séra vám tak vydrží približne pol roka.

Môžem používať sérum počas tehotenstva a dojčenia?

Rovnako ako všetky naše produkty ani séra nie sú testované na tehotných a dojčiacich ženách. V tomto prípade vám môžeme iba odporučiť, aby ste používanie prebrali so svojím praktickým lekárom a poradili sa s ním o tom, či je pre vás sérum vhodné.

Ako dlho mi jedna fľaštička séra vydrží?

Sérum dodávame v 3 ml fľaštičkách. Jedna fľaštička vám pri každodennom používaní, ktoré je nutné pri úvodnej kúre, vydrží tri mesiace. Keď však úvodnú kúru dokončíte, nemusíte už sérum používať tak často – stačí približne 3x týždenne. To znamená, že ďalšie fľaštičky vám už vydržia pokojne aj pol roka.

Môžem sérum na riasy používať na umelé riasy?

Áno, môžete. Naše séra totiž neobsahujú žiadne oleje. Odporúčame sérum začať používať pred zložením umelých rias, pretože sa vaše vlastné riasy vyživia a pripravia na rast.

Môžem používať sérum na riasy aj na obočie?

Áno, určite môžete. Pre maximálne výsledky však odporúčame zakúpiť sérum na obočie, ktoré zaistí to, že sa dostanú živiny do správnych miest. Skôr než použijete sérum na riasy na obočie, uistite sa, že máte obočie čisté a bez mejkapu.

Ako zistiť, či mám na sérum alergiu?

Pokiaľ máte pocit, že by vaše oči nemuseli sérum na riasy prijať kladne, pred aplikáciou na samotné oči sérum najprv otestujte. Naneste malé množstvo séra na kúsok kože na vnútornej strane zápästia a sledujte reakciu počas 24 hodín. Ak sa objaví začervenanie, svrbenie, opuchy alebo podráždenie, pravdepodobne máte alergickú reakciu na niektorú zo zložiek a mali by ste prestať sérum používať. V takom prípade nás kontaktujte.

Čo robiť, ak mám na sérum alergickú reakciu?

Ak sa u vás objaví alergická reakcia, prestaňte prípravok používať. Zároveň nás neváhajte kontaktovať buď prostredníctvom e-mailu info@denatura.cz, alebo nám rovno zavolajte na telefónne číslo +420 608 547 655

Je sérum vhodné pre citlivé oči?

Naše sérum na riasy vyskúšali stovky žien, ktoré mali citlivé oči. Pokiaľ však máte pocit, že by vaše oči nemuseli sérum na riasy prijať kladne, pred aplikáciou na samotné oči naneste malé množstvo séra na kúsok kože na vnútornej strane zápästia a sledujte reakciu počas 24 hodín. Ak sa objaví začervenanie, svrbenie, opuchy alebo podráždenie, pravdepodobne máte alergickú reakciu na niektorú zo zložiek a mali by ste prestať sérum používať. V takom prípade nás kontaktujte.

Otázky k objemovej maskare

Ako rastová maskara deNatura funguje a aké sú jej hlavné výhody?

Rastová maskara deNatura je navrhnutá tak, aby nielen zvýšila objem a dĺžku vašich rias, ale tiež podporila ich rast. Obsahuje špeciálne látky, ktoré môžu stimulovať rast rias a zároveň poskytnúť výživu pre silnejšie a zdravšie riasy.

Prečo by som si mala zaobstarať vašu maskaru?

Objemová maskara s čiernym pigmentom vám okrem dokonalého objemu dodá aj výživu pre zdravý rast a údržbu rias – obsahuje niekoľko surovín z nášho skvelého séra na riasy. Tešiť sa môžete na dokonalý objem, skvelú výdrž, žiadne obtlačenie a výživu, o ktorú sa postará kyselina hyalurónová, vitamíny, minerály a biotín.

Aké sú výhody maskary deNatura?

Nová maskara s vylepšeným zložením zaručuje ľahšie odličovanie a stále dokonalý objem. Inovatívna kefka predlžuje a zakrúca riasy. Obsahuje látky podporujúce rast rias a dodáva výživu vďaka kyseline hyalurónovej, vitamínom a minerálom.

Ako aplikovať maskaru?

Návod, ako správne aplikovať maskaru deNatura nájdete tu: https://www.denatura.sk/navod/spirala-na-mihalnice/

Maskara je vodoodolná. Ako ju šetrne odlíčiť?

Návod, ako správne odlíčiť maskaru deNatura nájdete tu: https://www.denatura.sk/navod/spirala-na-mihalnice/

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: