Príbeh zákazníčky – Lucia

Snívate o dlhých riasach a hustom obočí, ktoré vám nielen ušetria čas pri každodennom maľovaní, ale tiež zvýšia sebavedomie a celkový pocit zo seba samého? Pokukujete po deNature, ale stále váhate? Pozrite sa na „premenu“ našej zákazníčky Lucie na vlastné oči!🙂

Krátke predstavenie

Ahoj, volám sa Lucia. Žena, ktorá sa má zdravo rada a baví ju starať sa o seba. Verím na vnútornú krásu, ale tej vonkajšej sa tiež rada venujem😊 Ako terapeutka veľa pracujem so ženami a rada ich podporujem v tom, aby sa o seba starali. Aj to je pre mňa prejavom sebalásky.

Prečo ste sa rozhodli vyskúšať deNaturu? Mala vám vyriešiť nejaký problém?

Nebola som spokojná s tým, ako vyzerajú moje riasy, ktoré boli krátke, slabé a nevýrazné. Preto som hľadala sérum na riasy, ktoré by mi pomohlo. Kozmetika od deNatury ma oslovila tým, že sa jedná o rýdzo českú značku a je to prírodný produkt. Tiež mi prišlo sympatické, že deNaturu propagujú skutočné ženy rôzneho veku a bolo možné vidieť reálne výsledky.


Kde ste sa s deNaturou prvýkrát stretli?

Na deNaturu som prvýkrát narazila na Facebooku, keď na mňa vyskočila reklama so ženou, ktorá mohla byť v podobnom veku ako som ja. Hovorila o produkte veľmi pozitívne a keď som videla pred a po, musela som to jednoducho skúsiť.


lucka (1)

Aké produkty v súčasnej dobe používate?

Aj keď som hľadala iba sérum na mihalnice, rozhodla som sa vyskúšať aj sérum na obočie a následne aj maskaru a keď už maskaru, tak aj sérum proti starnutiu a hydratačné sérum. Používam teda takmer všetko, čo deNatura ponúka a som presvedčená, že hneď ako sa objavia nové produkty, hneď ich budem chcieť vyskúšať.


Aké boli prvé dni a skúsenosti?

Tešila som sa na používanie séra od prvého dňa. Mala som pocit, že produktom môžem dôverovať, a to sa aj potvrdilo. Mihalnice zosilneli, zhustli, a dokonca aj stmavli. Výsledok bol fantastický. Obočie mi začalo dorastať na miestach, kde boli pôvodne medzierky a celkovo zhustlo. Pleťové séra mi sadli a vnímam svoju pleť ako žiarivejšiu a viac vyživenú.


Kedy ste videli prvé výsledky?

Pri sére na mihalnice somvidela výsledky už po troch týždňoch používania. Sérum na obočie malo v mojom prípade znateľné výsledky tak po mesiaci a pol. Pri pleťových sérach som väčšie zmeny zaznamenala tak po mesiaci, aj keď som sa do nich zamilovala na prvé použitie.


Ako ste spokojná s výsledkom?

Som nadšená. Neskutočne nadšená. Keby som nevyskúšala na vlastné mihalnice, neverila by som, že je takýto výsledok možný. Moje mihalnice sú ako do reklamy. Dlhé, husté, tmavé a tiež pevné. Do séra som sa úplne zamilovala.


Ako teraz používate naše produkty? A chcete vyskúšať nejaké ďalšie?

Teraz používam sérum na mihalnice a obočie každý večer. Pleťové séra používam ráno a večer. Určite vyskúšam vitamínový komplex na vlasy, nechty a pleť.


Čo by ste odporučili čitateľkám vášho príbehu s deNaturou?

Odporučila by som im dopriať si tento malý veľký zázrak. Dievčatá, neváhať, nakupovať a užívať si vlastnú krásu!


Vyskúšajte produkty deNatura aj vy!