SÉRUM NA MIHALNICE DUO PACK

3+3 mesačná kúra

Prírodné sérum na rast dokonale dlhých, zdravých, hustých a tmavých mihalníc. Sérum deNatura predstavuje kombináciu BIOpeptidov, vitamínov (B7 – biotín, B5 – pantenol), extraktov z kvetov a rastlín, ktoré preukázateľne predlžujú mihalnice a zahusťujú obočie. Prípadové štúdie preukázali dlhšie a hustejšie mihalnice po 4 – 8 týždňoch používania. Ponúkame bezpečné a kvalitné zloženie, ktoré neobsahuje žiadne škodlivé látky a je bezpečné ako pre vaše mihalnice, tak aj pre vaše zdravie. Najlepšie sérum na mihalnice poskytuje riešenie pre tie ženy, ktoré trápia krátke a riedke mihalnice. Vaše nové mihalnice očaria nielen vás, ale aj vaše okolie.

  • Prvé výsledky už po 7 – 10 dňoch zaručené a viditeľné výsledky po 4. týždni používania
  • 100 % garancia vrátenia peňazí – v prípade, že ste po 3 mesiacoch nezaznamenali žiadne výsledky
  • 3 ml vydrží 3 mesiace pri použití 1x denne)
  • Produkt nebol testovaný na zvieratách (vegan & Cruelty free)
  • Dodanie do 2 – 3 pracovných dní od objednania
Mihalnice sa predĺžili v priemere o 73%
Dostupnosť Skladom
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia
€119,80 –23 % €92,20
SÉRUM NA MIHALNICE DUO PACK
Sérum řasy duo
Doprava zdarma Výhodné balíčky
€119,80 –23 %

Video príbehy našich zákazníčok

Najlepšie sérum na mihalníc, viditeľne dlhšie, hustejšie a zdravšie mihalnice

Sérum na rast mihalníc deNatura sa aplikuje na mihalnice s cieľom podporiť ich rast a zlepšiť ich vzhľad. Jeho účinky sú založené na kombinácii rôznych zložiek, ktoré stimulujú rast mihalníc a zlepšujú ich kvalitu.

Naše prírodné séra obsahujú kombináciu biopeptidov, vitamínov (B7 – biotín, B5 – pantenol, tokoferol – vitamín E) a extraktov z rastlín, ktoré preukázateľne predlžujú mihalnice. Tieto zložky majú vplyv na rastové faktory v oblasti rias, posilňujú vlasové folikuly a podporujú tak zdravý rast mihalníc.

Aplikácia séra na rast mihalníc je veľmi jednoduchá a zahŕňa nanášanie malého množstva produktu na čisté a suché riasy pomocou aplikátora. Séra na rast rias možno aplikovať raz denne, pričom jedno naše balenie vám vydrží 3 mesiace.

Ako funguje naše lash sérum?

Dlhodobé výsledky

Naše sérum na mihalnice obsahuje účinnú kombináciu biopeptidov, vitamínov a extraktov z rastlín, ktoré prenikajú do folikulov rias, posilňujú ich a dodávajú im potrebnú výživu. Tým, že sa sérum zameriava predovšetkým na zdravie mihalníc vám môže zaručiť dlhodobé a udržateľné výsledky.

Jednoduchá a rýchla aplikácia

Aplikácia rastového séra je rýchla a veľmi jednoduchá. Pomocou pribaleného aplikátora stačí večer pred spaním naniesť na mihalnice ľahkú vrstvu nášho séra a nechať ho vstrebať. Pri pravidelnom každodennom používaní sa môžete tešiť na dlhšie a hustejšie mihalnice najneskôr do 3 mesiacov. Väčšinou ale zaberie už po niekoľkých týždňoch.

Bezpečné prírodné zloženie

Naše produkty sú vyrobené iba zo starostlivo vybraných prírodných zložiek. Neobsahujú žiadne hormóny ani chemickú konzerváciu či parfumáciu. Sú tak nielen účinné, ale aj bezpečné a šetrné k vašej pokožke.

ezgif.com-video-to-gif (1)

Najlepšie sérum na rast mihalníc, jeho používanie počas 90 dní

Preukázateľné výsledky

Práca na rastových sérach pre nás nikdy nekončí. Keď vyberieme to najlepšie zloženie, overíme jeho účinnosť aj bezpečnosť a predstavíme náš malý zázrak trhu, prichádza to najdôležitejšie – testovanie samotnými zákazníčkami a našimi testerkami. Pozrite sa, ako sa pri testovaní darilo nášmu séru na mihalnice!

Mihalnice sa predĺžili v priemere o 73 %
Mihalnice boli priemerne o 65 %hustejšie

Priebeh cesty za zdravými mihalnicami

1. týždeň

Živiny zo séra sa dostávajú k vlasovým folikulom, dodávajú im výživu a stimulujú ich aktivitu. Niektoré folikuly už začínajú produkovať silnejšie mihalnice.

3. týždeň

Po prvých troch týždňoch už pravdepodobne spozorujete prvé výsledky. Z folikulov, ktoré sa nachádzajú v rastovej fáze, už vyrastajú dlhšie, silnejšie mihalnice.

6. týždeň

Po šiestich týždňoch si už takmer zaručene všimnete viditeľné výsledky, ako čoraz viac vyživených a stimulovaných folikulov prechádza do rastovej fázy.

9. týždeň

Blížite sa k záveru úvodnej rastovej kúry. Vaše mihalnice sú viditeľne dlhšie a hustejšie – a už si to všíma aj okolie. Teraz je dôležité nepoľaviť a aj naďalej pravidelne aplikovať sérum!

12. týždeň

Dočkali ste sa! Úvodná kúra je za vami a vy sa môžete pochváliť krásne dlhými, hustými a zdravými mihalnicami. Aby vám výsledky vydržali, nezabudnite sérum ďalej používať – teraz už vám ale bude stačiť aplikácia 3x týždenne.

Ako používať deNatura sérum na mihalnice

Chcete čo najskôr získať nádherné mihalnice vďaka rastovému séru? Pozrite sa na video alebo si prečítajte návod, ako aplikovať sérum na mihalnice.

1. Odlíčenie a tonizácia pleti

Pred aplikáciou séra dôkladne odlíčte make-up a dočistite tvár pomocou tonika. Jedine tak sa môžu všetky živiny obsiahnuté v sére vstrebať do pokožky.

2. Nanesenie séra

Pomocou aplikátora naneste sérum plynulým ťahom ku korienkom mihalníc. Jedno namočenie kefky vám vystačí na hornú aj dolnú líniu rias.

3. Vstrebávanie

Predtým, ako budete na pleť nanášať ďalšie prípravky, ako je hydratačný krém, nechajte sérum poriadne vstrebať. Pre rýchlejší výsledok môžete sérum aplikovať ráno aj večer.

Garantujeme vám 100 % vrátenie peňazí

Stojíme za kvalitou a účinnosťou svojich rastových sér. To, za aký dlhý čas na sebe spozorujete prvé viditeľné výsledky záleží predovšetkým od aktuálnej fázy rastového cyklu vašich rias – najdlhšie po 3 mesiacoch ale zaručujeme viditeľné výsledky úplne všetkým! A ak sa po troch mesiacoch pravidelného používania séra výsledkov nedočkáte, vrátime vám peniaze.

Viac o našej garancii

Kľúčová výživa na mihalnice na predĺženie mihalníc

BIOTÍN

Vyživuje mihalnice a podporuje rýchly rast mihalníc a obočia. Vďaka svojim špecifickým účinkom pomáha reštrukturalizovať mihalnice a obočie.

Pentapeptid

Dôležitou zložkou pre viditeľný rast mihalníc je tzv. Myristoyl Pentapeptide-17. Je známe, že významne stimuluje gény, t. j. „presvedčí“ bunky, aby produkovali viac keratínu, ktorý je dôležitý na tvorbu štrukturálneho proteínu v riasach a obočí. Pri pravidelnom používaní zažijú vaše mihalnice naozajstný „BOOM“.

Vitamíny A, C, E

Kombinácia týchto vitamínov predstavuje významné antioxidanty, ktoré chránia bunky, vyživujú a dodávajú potrebné základné kamene pre rast pevných, dlhých a krásnych mihalníc či obočia.

Zloženie a certifikácia produktov deNatura - INCI

Aqua, Hyaluronate, Pentylene Glycol, Panax Ginseng Extract, Swertia Japonica Extract, Pumpkin Seed Extract, Acorus Calamus Root Extract, Panthenol, Serenoa Serrulata Fruit Extract. Biotinoyl Tripeptide-1, Myristoyl Pentapeptide-17, Oligopeptide-10, Tocopherol a Biotin

Otázky k séru na mihalnice

Ako funguje sérum na mihalnice ?

Sérum na mihalnice deNatura má jasnú úlohu – pomocou prírodných zložiek, ako sú napríklad rastlinné extrakty, biopeptidy, vitamíny a minerály, urobiť vaše mihalnice dlhšie, plnšie a silnejšie ako kedykoľvek predtým. Jednotlivé látky posilňujú folikuly vašich rias a po pár týždňoch viditeľne predĺžia jednotlivé mihalnice a zväčšia ich objem. Prírodnou cestou tak pomôže vašim riasam k vysnívanému rastu. Naše zloženie je vedecky aj klinicky overené. Rovnako tak funguje aj sérum na obočie, ktoré vám pri pravidelnom používaní obočia zahustí, obvykle stmaví a predovšetkým celkovo zvýrazní.

Sú vaše séra naozaj 100 % prírodné?

Áno. Obsahujú prírodné extrakty, vitamíny, peptidy, ale napríklad aj biotín a výťažok z tekvicového semienka. Sérum je úplne bez hormónov a konzervantov. Prezrite si kompletné zloženie.

Za aký dlhý čas uvidím výsledky so sérom na mihalnice a obočie?

Viditeľné výsledky počas používania séra na mihalnice a obočie deNatura sa môžu líšiť v závislosti od individuálnych faktorov, ako je napr. aktuálny rastový cyklus rias/obočia, celkové zdravie, životný štýl atď. Veľká časť ľudí začne však pozorovať prvé známky zlepšenia, ako je zvýšená pevnosť a lesk rias, počas 2 – 4 týždňov pravidelného používania. Na dosiahnutie maximálnych výsledkov v dĺžke a objeme rias treba používať sérum pravidelne celé 3 mesiace. Je dôležité pamätať na to, že trpezlivosť a pravidelnosť sú pre dosiahnutie optimálnych výsledkov kľúčové.

Ako dlho mi vydržia výsledky po používaní?

Výsledky sa pri používaní dostavia v rozmedzí od 14 do 120 dní podľa toho, v akom stave sa vaše mihalnice nachádzajú. Môžete počítať s tým, že vám po používaní séra mihalnice vydržia približne ešte ďalších 120 dní krásne a vyživené.

Ako sa sérum používa?

Používanie séra je jednoduché, intuitívne a zaberie vám iba niekoľko sekúnd denne. Sérum stačí používať raz denne (večer) na odlíčenú pleť. Odporúčame aplikáciu zaradiť do vašej večernej rutiny. Pokiaľ chcete mať istotu, že pre rast svojich rias a obočia robíte maximum, pozrite sa na návod, ako aplikovať sérum.

Ako často mám sérum na mihalnice a obočie používať?

Na dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame používať séra na mihalnice a obočie deNatura raz denne. Aplikujte sérum večer pred spaním na čisté a suché mihalnice a obočie.

Čo sa stane, keď sérum na mihalnice prestanem používať?

Naše sérum je pre mihalnice výživou. Pokiaľ výživu prestanete aplikovať, tak sa vám mihalnice postupne podľa toho, v akom cykle sa práve nachádzajú, začnú vracať do prirodzeného stavu – rovnako ako aj pri všetkých ostatných kozmetických produktoch. To ale neznamená, že už ho navždy musíte používať každý deň. Po dokončení úvodnej trojmesačnej kúry odporúčame nasadiť už len „udržiavaciu kúru“ – tzn. sérum používať aspoň 3x týždenne. Ďalšia fľaštička séra vám tak vydrží približne pol roka.

Môžem používať sérum počas tehotenstva a dojčenia?

Rovnako ako všetky naše produkty ani séra nie sú testované na tehotných a dojčiacich ženách. V tomto prípade vám môžeme iba odporučiť, aby ste používanie prebrali so svojím praktickým lekárom a poradili sa s ním o tom, či je pre vás sérum vhodné.

Ako dlho mi jedna fľaštička séra vydrží?

Sérum dodávame v 3 ml fľaštičkách. Jedna fľaštička vám pri každodennom používaní, ktoré je nutné pri úvodnej kúre, vydrží tri mesiace. Keď však úvodnú kúru dokončíte, nemusíte už sérum používať tak často – stačí približne 3x týždenne. To znamená, že ďalšie fľaštičky vám už vydržia pokojne aj pol roka.

Môžem sérum na mihalnice používať na umelé mihalnice?

Áno, môžete. Naše séra totiž neobsahujú žiadne oleje. Odporúčame sérum začať používať pred zložením umelých rias, pretože sa vaše vlastné mihalnice vyživia a pripravia na rast.

Môžem používať sérum na mihalnice aj na obočie?

Áno, určite môžete. Pre maximálne výsledky však odporúčame zakúpiť sérum na obočie, ktoré zaistí to, že sa dostanú živiny do správnych miest. Skôr než použijete sérum na mihalnice na obočie, uistite sa, že máte obočie čisté a bez mejkapu.

Ako zistiť, či mám na sérum alergiu?

Pokiaľ máte pocit, že by vaše oči nemuseli sérum na mihalnice prijať kladne, pred aplikáciou na samotné oči sérum najprv otestujte. Naneste malé množstvo séra na kúsok kože na vnútornej strane zápästia a sledujte reakciu počas 24 hodín. Ak sa objaví začervenanie, svrbenie, opuchy alebo podráždenie, pravdepodobne máte alergickú reakciu na niektorú zo zložiek a mali by ste prestať sérum používať. V takom prípade nás kontaktujte.

Čo robiť, ak mám na sérum alergickú reakciu?

Ak sa u vás objaví alergická reakcia, prestaňte prípravok používať. Zároveň nás neváhajte kontaktovať buď prostredníctvom e-mailu info@denatura.cz, alebo nám rovno zavolajte na telefónne číslo +420 608 547 655

Je sérum vhodné pre citlivé oči?

Naše sérum na mihalnice vyskúšali stovky žien, ktoré mali citlivé oči. Pokiaľ však máte pocit, že by vaše oči nemuseli sérum na mihalnice prijať kladne, pred aplikáciou na samotné oči naneste malé množstvo séra na kúsok kože na vnútornej strane zápästia a sledujte reakciu počas 24 hodín. Ak sa objaví začervenanie, svrbenie, opuchy alebo podráždenie, pravdepodobne máte alergickú reakciu na niektorú zo zložiek a mali by ste prestať sérum používať. V takom prípade nás kontaktujte.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
NL Avatar autora | 9.4.2024
Je to skvelé! Mám najkrašie mihalnice vo svojom živote.
5
AD Avatar autora | 9.4.2024
Po 2 měsících jsem viděla menší výsledky.Po 4 měsících mám nádherně dlouhé řasy.Koupím znovu.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: