Sérum na mihalnice + Vitamíny na vlasy, nechty a pleť

3-mesačná kúra a 50-denná

Balíček obsahuje prémiový vitamínový komplex na vlasy, nechty a pleť a rastové sérum na riasy. Obidva naše produkty obsahujú vyladené kombinácie látok, ktoré vám pomôžu dosiahnuť krásne a zdravé vlasy, nechty a pleť a vďaka séru tiež krásne dlhé, husté a zdravé riasy. Vitamíny zároveň prispievajú k lepšiemu a rýchlejšiemu rastu rias. Produkty sú čisto prírodné a môžete od nich očakávať len to najlepšie, čo možno v modernej kozmetike a výžive nájsť.

  • Sérum na riasy účinná kombinácia zložiek, ktorá stimuluje rast dlhých, hustých a zdravých rias
  • Vitamínový komplex najkomplexnejší multivitamín a multiminerál na trhu
Mihalnice sa predĺžili v priemere o 73%
„Vitamínový komplex pôsobí na zlepšenie zdravia vlasov, nechtov a pokožky zvnútra. Obsahuje mikroživiny, ktoré môžu posilniť účinky séra na riasy, čo povedie k rýchlejšiemu a zdravšiemu rastu dlhých rias."Michaela Gorčíková, nutričná špecialistka
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Vypredané
Možnosti doručenia
€85,80 –23 % €66 €33 / 1 ks
Sérum na mihalnice + Vitamíny na vlasy, nechty a pleť
111 5 serum na rasy premiovy vitaminovy komplex
Doprava zdarma Výhodné balíčky
€85,80 –23 %

Video príbehy našich zákazníčok

Najlepšie sérum na rast mihalníc s vitamínovým komplexom

Sérum na rast rias deNatura predstavuje účinnú kombináciu biopeptidov, vitamínov a extraktov z rastlín, ktoré prenikajú k folikulom rias a dodávajú im potrebnú výživu. Folikuly sú vďaka tomu silnejšie a produkujú dlhšie, hustejšie a zdravšie riasy – a to dlhodobo!

Vitamínový komplex deNatura sa vďaka obsahu 27 prírodných látok stará o zdravie vlasov, nechtov, pleti a celého tela. Všetky dôležité zložky sú obsiahnuté v bioaktívnej forme, aby sa čo najefektívnejšie vstrebávali do tela. Vitamínový komplex je navrhnutý tak, aby okrem vlasov, nechtov a pokožky taktiež podporoval hormonálnu činnosť a správne fungovanie celého organizmu.

Prečo si zaobstarať najlepšie sérum na riasy vo výhodnom balíčku?

  • Výhodná cena – všetky naše balíčky sa vám oplatia! Cena produktov v kombinácii je nižšia, ako keby ste kúpili každý produkt zvlášť.
  • Extra porcia pre vašu krásu a zdravie – každý z produktov v balíčku podporuje vďaka svojmu jedinečnému zloženiu vaše zdravie a krásu iným spôsobom. Keď ich však skombinujete, doprajete svojmu telu komplexnejšiu starostlivosť.
  • Dokonalý darček – naše balíčky sú ideálnym darčekom! Z najrôznejších kombinácií si určite vyberiete tú, ktorá urobí vašim blízkym radosť.
  • Pohodlné riešenie – zásobte sa svojimi obľúbenými produktami v praktickom balíčku. Budete ich tak mať vždy poruke a nebudete ich musieť objednávať po jednom.
  • Eco-friendly balenie – objednaním balíčka samozrejme šetríte aj planétu. Môžeme ich totiž zabaliť a doručiť úspornejšie, ako keby ste si každý produkt zaobstarali zvlášť.
ezgif.com-video-to-gif (1)

Prípadová štúdia používania rastového séra po dobu 90 dní

Preukázateľné výsledkyzatelné výsledky

Práca na rastových sérach pre nás nikdy nekončí. Keď vyberieme to najlepšie zloženie, overíme jeho účinnosť aj bezpečnosť a predstavíme náš malý zázrak trhu, prichádza to najdôležitejšie – testovanie samotnými zákazníčkami a našimi testerkami. Pozrite sa, ako sa pri testovaní darilo nášmu séru na riasy!

Riasy sa predĺžili v priemere o 73 %
Riasy boli priemerne o 65 %hustejšie

Ako používať lash sérum na riasy deNatura

Chcete čo najskôr získať nádherné riasy vďaka rastovému séru? Pozrite sa na video alebo si prečítajte návod, ako aplikovať sérum na riasy.

1. Odlíčenie a tonizácia pleti

Pred aplikáciou séra dôkladne odlíčte mejkap a dočistite tvár pomocou tonika. Jedine tak sa môžu všetky živiny obsiahnuté v sére vstrebať do pokožky.

2. Nanesenie séra

Pomocou aplikátora naneste sérum plynulým ťahom ku korienkom rias. Jedno namočenie kefky vám vystačí na hornú aj dolnú líniu rias.

3. Vstrebávanie

Predtým, ako budete na pleť nanášať ďalšie prípravky, ako je hydratačný krém, nechajte sérum poriadne vstrebať. Pre rýchlejší výsledok môžete sérum aplikovať ráno aj večer.

Garantujeme vám 100 % vrátenie peňazí

Stojíme za kvalitou a účinnosťou svojich rastových sér. To, za aký dlhý čas na sebe spozorujete prvé viditeľné výsledky záleží predovšetkým od aktuálnej fázy rastového cyklu vašich rias – najdlhšie po 3 mesiacoch ale zaručujeme viditeľné výsledky úplne všetkým! A ak sa po troch mesiacoch pravidelného používania séra výsledkov nedočkáte, vrátime vám peniaze.

Viac o našej garancii

Zloženie jednotlivých produktov z balíčka

Otázky k séru na riasy a obočie

Ako funguje sérum na riasy?

Sérum na riasy deNatura má jasnú úlohu – pomocou prírodných zložiek, ako sú napríklad rastlinné extrakty, biopeptidy, vitamíny a minerály, urobiť vaše riasy dlhšie, plnšie a silnejšie ako kedykoľvek predtým. Jednotlivé látky posilňujú folikuly vašich rias a po pár týždňoch viditeľne predĺžia jednotlivé riasy a zväčšia ich objem. Prírodnou cestou tak pomôže vašim riasam k vysnívanému rastu. Naše zloženie je vedecky aj klinicky overené. Rovnako tak funguje aj sérum na obočie, ktoré vám pri pravidelnom používaní obočia zahustí, obvykle stmaví a predovšetkým celkovo zvýrazní.

Sú vaše séra naozaj 100 % prírodné?

Áno. Obsahujú prírodné extrakty, vitamíny, peptidy, ale napríklad aj biotín a výťažok z tekvicového semienka. Sérum je úplne bez hormónov a konzervantov. Prezrite si kompletné zloženie.

Za aký dlhý čas uvidím výsledky so sérom na riasy a obočie?

Viditeľné výsledky počas používania séra na riasy a obočie deNatura sa môžu líšiť v závislosti od individuálnych faktorov, ako je napr. aktuálny rastový cyklus rias/obočia, celkové zdravie, životný štýl atď. Veľká časť ľudí začne však pozorovať prvé známky zlepšenia, ako je zvýšená pevnosť a lesk rias, počas 2 – 4 týždňov pravidelného používania. Na dosiahnutie maximálnych výsledkov v dĺžke a objeme rias treba používať sérum pravidelne celé 3 mesiace. Je dôležité pamätať na to, že trpezlivosť a pravidelnosť sú pre dosiahnutie optimálnych výsledkov kľúčové.

Ako dlho mi vydržia výsledky po používaní?

Výsledky sa pri používaní dostavia v rozmedzí od 14 do 120 dní podľa toho, v akom stave sa vaše riasy nachádzajú. Môžete počítať s tým, že vám po používaní séra riasy vydržia približne ešte ďalších 120 dní krásne a vyživené.

Ako sa sérum používa?

Používanie séra je jednoduché, intuitívne a zaberie vám iba niekoľko sekúnd denne. Sérum stačí používať raz denne (večer) na odlíčenú pleť. Odporúčame aplikáciu zaradiť do vašej večernej rutiny. Pokiaľ chcete mať istotu, že pre rast svojich rias a obočia robíte maximum, pozrite sa na návod, ako aplikovať sérum.

Ako často mám sérum na riasy a obočie používať?

Na dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame používať séra na riasy a obočie deNatura raz denne. Aplikujte sérum večer pred spaním na čisté a suché riasy a obočie.

Čo sa stane, keď sérum na riasy prestanem používať?

Naše sérum je pre riasy výživou. Pokiaľ výživu prestanete aplikovať, tak sa vám riasy postupne podľa toho, v akom cykle sa práve nachádzajú, začnú vracať do prirodzeného stavu – rovnako ako aj pri všetkých ostatných kozmetických produktoch. To ale neznamená, že už ho navždy musíte používať každý deň. Po dokončení úvodnej trojmesačnej kúry odporúčame nasadiť už len „udržiavaciu kúru“ – tzn. sérum používať aspoň 3x týždenne. Ďalšia fľaštička séra vám tak vydrží približne pol roka.

Môžem používať sérum počas tehotenstva a dojčenia?

Rovnako ako všetky naše produkty ani séra nie sú testované na tehotných a dojčiacich ženách. V tomto prípade vám môžeme iba odporučiť, aby ste používanie prebrali so svojím praktickým lekárom a poradili sa s ním o tom, či je pre vás sérum vhodné.

Ako dlho mi jedna fľaštička séra vydrží?

Sérum dodávame v 3 ml fľaštičkách. Jedna fľaštička vám pri každodennom používaní, ktoré je nutné pri úvodnej kúre, vydrží tri mesiace. Keď však úvodnú kúru dokončíte, nemusíte už sérum používať tak často – stačí približne 3x týždenne. To znamená, že ďalšie fľaštičky vám už vydržia pokojne aj pol roka.

Môžem sérum na riasy používať na umelé riasy?

Áno, môžete. Naše séra totiž neobsahujú žiadne oleje. Odporúčame sérum začať používať pred zložením umelých rias, pretože sa vaše vlastné riasy vyživia a pripravia na rast.

Môžem používať sérum na riasy aj na obočie?

Áno, určite môžete. Pre maximálne výsledky však odporúčame zakúpiť sérum na obočie, ktoré zaistí to, že sa dostanú živiny do správnych miest. Skôr než použijete sérum na riasy na obočie, uistite sa, že máte obočie čisté a bez mejkapu.

Ako zistiť, či mám na sérum alergiu?

Pokiaľ máte pocit, že by vaše oči nemuseli sérum na riasy prijať kladne, pred aplikáciou na samotné oči sérum najprv otestujte. Naneste malé množstvo séra na kúsok kože na vnútornej strane zápästia a sledujte reakciu počas 24 hodín. Ak sa objaví začervenanie, svrbenie, opuchy alebo podráždenie, pravdepodobne máte alergickú reakciu na niektorú zo zložiek a mali by ste prestať sérum používať. V takom prípade nás kontaktujte.

Čo robiť, ak mám na sérum alergickú reakciu?

Ak sa u vás objaví alergická reakcia, prestaňte prípravok používať. Zároveň nás neváhajte kontaktovať buď prostredníctvom e-mailu info@denatura.cz, alebo nám rovno zavolajte na telefónne číslo +420 608 547 655

Je sérum vhodné pre citlivé oči?

Naše sérum na riasy vyskúšali stovky žien, ktoré mali citlivé oči. Pokiaľ však máte pocit, že by vaše oči nemuseli sérum na riasy prijať kladne, pred aplikáciou na samotné oči naneste malé množstvo séra na kúsok kože na vnútornej strane zápästia a sledujte reakciu počas 24 hodín. Ak sa objaví začervenanie, svrbenie, opuchy alebo podráždenie, pravdepodobne máte alergickú reakciu na niektorú zo zložiek a mali by ste prestať sérum používať. V takom prípade nás kontaktujte.

Otázky k vitamínovému komplexu

Na čo je váš vitamínový komplex dobrý?

Vitamínový komplex obsahuje esenciálne vitamíny, minerálne látky, aminokyseliny a rastlinné extrakty, ktoré sú zásadné pre zdravie a kvalitu vlasov, nechtov a pokožky. Starostlivo poskladané zloženie dopĺňa často chýbajúce mikroživiny v našej strave, ktoré podporujú nielen rast vlasov, pevnosť nechtov a hydratáciu pokožky, ale taktiež zaisťujú správnu činnosť hormonálnej sústavy, ktorá je u žien veľmi dôležitá. Pravidelné užívanie vitamínového komplexu vám preto zaistí prísun kľúčových živín pre správne fungovanie celého tela a podporí vašu prirodzenú krásu.

Pre koho sú vitamíny vhodné?

Vitamínový komplex je vhodný pre ženy aj mužov. Slúži ako podpora zdravia a kvality vlasov, nechtov a pokožky. Pomáha pri nadmernom vypadávaní, lámaní a štiepení vlasov. Je určený pre rôzne typy vlasov (riedke, mastné, suché, oslabené, poškodené nesprávnou starostlivosťou). Odporúčame ho užívať aj pri zhoršenej kvalite nechtov, vrátane tenkých, lámavých a štiepiacich sa nechtov. Ďalej je užitočný pri nadmernom strese a nedostatočnej výžive, ktorá môže spôsobiť nutričné deficity.

Prečo by som si mala vybrať váš výživový doplnok?

Pri vývoji vitamínového komplexu sme si všimli nedostatky súčasne dostupných produktov. Obvykle totiž neriešia použité formy vitamínov a minerálov, ktoré významne ovplyvňujú účinnosť a vstrebateľnosť. Súčasne sú veľmi úzko zamerané a nesústredia sa na komplexnú výživu celého tela, ktorá sa následne odráža na stave našich vlasov, nechtov a pleti. Náš komplex preto obsahuje širšiu škálu vitamínov a minerálov, vrátane aminokyselín, rastlinných extraktov, MSM, rybieho kolagénu alebo kyseliny hyalurónovej.

Kde nájdem zloženie vašich vitamínov?

Kompletné zloženie nájdete tu: https://www.denatura.sk/vitaminy-na-vlasy/

Ako často musím vitamíny brať?

Pre optimálne výsledky užívajte každý deň dve kapsuly nášho vitamínového komplexu, jednu ráno po raňajkách a druhú večer po večeri. Nezabúdajte na pravidelnú hydratáciu počas dňa.

Ako dlho potrvá, kým začnem vidieť výsledky užívania vitamínového komplexu?

Výsledky sa odvíjajú od vášho súčasného zdravotného stavu a prítomných výživových nedostatkov. Väčšina ľudí začína pozorovať zmeny po prvom mesiaci pravidelného užívania. Na dosiahnutie maximálnych výsledkov odporúčame komplex užívať minimálne 3 mesiace, telo tak má dostatok času na načerpanie dôležitých živín a prirodzenú obnovu a regeneráciu. Je preto dôležité mať trpezlivosť, používať produkt pravidelne, dlhodobo a dodržiavať odporúčané dávkovanie.

Môže vitamínový komplex nahradiť vyváženú stravu?

Vitamínový komplex treba vnímať ako doplnok stravy a nie ako náhradu vyváženej stravy. Je dôležité pokračovať v stravovacích návykoch, ktoré zahŕňajú rôznorodú škálu živín.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: