Pridajte sa k výzve!

Takáto akcia tu ešte nebola! Spúšťame trojmesačnú výzvu, počas ktorej budeme dokumentovať cestu 6 žien za dlhšími mihalnicami s rastovým sérom a sledovať, ktorá z nich dosiahne ten najlepší výsledok. Do výzvy sa môžete zapojiť aj vy a získať produkt ZDARMA!

Zapojiť sa môžete aj s 10% zľavou s kódom „vyzva10“ 

Zapojiť sa do výzvy

Ako sa do výzvy zapojiť?

1. Začnite používať sérum na mihalnice

Kúpte si naše rastové sérum na mihalnice, pozrite si návod na správnu aplikáciu a začnite ho používať. Nezabudnite ho nanášať dôsledne každý deň!

2. Dokumentujte svoj pokrok

Počas vašej cesty za dlhšími riasami sa pravidelne fotografujte. Najdôležitejšie sú fotografie z úplného začiatku a posledný deň výzvy. Ale môžete sa fotografovať aj každý týždeň, aby ste videli pokrok.

3. Vytvorte videorecenziu

Po 3 mesiacoch používania séra natočte video, v ktorom sa pochválite výsledkami a podelíte sa s nami o vaše skúsenosti a pocity. Kreativite sa medze nekladú!

4. Pošlite nám vytvorený obsah

Celý obsah, ktorý počas výzvy vytvoríte (fotografie, videorecenziu), nám pošlite na e-mail testovani@denatura.cz. Ak by bol súbor príliš veľký, môžete ho nahrať na https://www.uschovna.cz/ a poslat nám odkaz ke stažení. Čas máte do 15. 9.

Ako vytvoriť domácu videorecenziu?

 • Video natáčajte najlepšie za denného svetla, čelom k oknu.
 • Ak nemáte dostatok svetla, môžete využiť ring light.
 • Video urobite buď kamerou, alebo telefónom s kvalitným fotoaparátom (ideálne zadným objektívom, ktorý má vyššie rozlíšenie).
 • Telefón umiestnite pri natáčaní videa na výšku a približne do úrovne očí.
 • Snažte sa minimalizovať rušivé zvuky vo videu.
 • Pri tvorbe recenzie sa môžete držať jednoduchej osnovy, ktorú sme pre vás pripravili vo videonávode.
Získajte 10 % zľavu s kódom VYZVA10

Ako vytvoriť fotografiu pred & po

 • Fotografujte pomocou zadného fotoaparátu.
 • Pred fotením vyčistite šošovku.
 • Fotografujte za denného svetla, ideálne čelom k oknu.
 • Na fotografii by mali byť obidve oči a mali by byť zaostrené. Najlepšie je získať fotografie z rôznych uhlov, s otvorenými aj zatvorenými očami.
 • Na porovnanie získajte fotografie v prvý a posledný deň výzvy. Mali by byť fotené zo rovnakého uhla a vzdialenosti.

Zoznámte sa s našimi testerkami

Pája Š. (33 let)

Pája je maminka dvou dětí a k tomu navíc pracuje jako učitelka na 1. stupni základní školy.

Dominika E. (18 let)

Dominika je studentka gymnázia, která ve svém volném čase ráda jezdí na koni a chodí do fitka.

Eliška K. (18 let)

Eliška také studuje na gymnáziu. Když má volno, tak si ráda čte nebo tráví čas s přítelem.

Bára P. (23 let)

Bára je 23letá studentka medicíny, která miluje hudbu.

Nikola J. (34 let)

Další z účastnic naší výzvy je Nikola, maminka dvou kluků, která se živí jako kadeřnice. Když má chvíli volna, baví ji cvičení a tanec.

Veronika H. (42 let)

Dvě děti má doma také poslední účastnice naší výzvy, Veronika. Ve volném čase ráda vyrábí kreativní doplňky do domácnosti.

Připojte se k testerkám

Čo za to získate?

Na konci trojmesačnej výzvy na vás čaká odmena. Stačí sa s nami podeliť o fotografie a videorecenziu a produkt podľa vlastného výberu je úplne zadarmo váš!

Využite zľavu 10 % s kódom VYZVA10

Video príbehy našich zákazníčok

deNatura výzva

Čo je deNatura výzva?

Cieľom deNatura výzvy je ukázať cestu 6 žien, ktoré sa rozhodli otestovať a detailne dokumentovať výsledky s produktmi od deNatury. Do výzvy a dokumentácie sa môžu zapojiť aj zákazníčky, ktoré po zaslaní natočených videí a vyfotených fotografií získajú produkt zdarma podľa vlastného výberu.

V kampani chceme tiež poukázať na to, že s prirodzenou krásou sa spája aj duševné zdravie. Všetky naše testerky počas 3 mesiacov absolvujú konzultácie s koučkou osobného rozvoja, ktorá im pomôže k spokojnejšiemu životu. Našim zákazníčkam počas celej kampane budeme poskytovať materiály, ktoré im pomôžu pracovať na ich duševnom zdraví a sebavedomí. Veríme, že na konci bude mať každá zúčastnená nielen krásne dlhé mihalnice, alebo husté obočie, ale aj pocit, že sa cítia oveľa lepšie.

Návody, ako vytvoriť materiály a ako nám ich zaslať, nájdete TU.

Čo získam, keď sa zapojím do výzvy?

Získate nielen krásne dlhé mihalnice, alebo husté obočie, ale aj pocit, že v tom nie ste samé. Počas celej kampane budeme na náš blog pridávať články, v ktorých budeme dokumentovať cestu 6 žien. V článkoch budú tiež informácie, ktoré vám môžu pomôcť pri práci na vašom duševnom zdraví, ktoré sa spája s prirodzenou vonkajšou aj vnútornou krásou. Chceme, aby ste na sebe počas deNatura výzvy pracovali a na konci zhodnotili, že sa cítite krásne a sebavedomo.

Zároveň môžete získať produkt zdarma (podľa vlastného výberu), ak sa rozhodnete vytvoriť domácu videorecenziu, v ktorej zhodnotíte, ako ste s produktami spokojná.

Ako dlho trvá deNatura výzva?

Celá deNatura výzva začíná 20.5. a končí v polovici septembra. Avšak môžete sa zapojiť kedykoľvek, pretože na dlhé riasy, husté obočie a kvalitné duševné zdravie nikdy nie je neskoro.

Ako sa môžem zapojiť do deNatura výzvy?

Postačí si kúpiť akýkoľvek produkt od deNatury a zdokumentovať cestu, ako ste s produktom spokojná a akých výsledkov ste dosiahla. Aby ste získali produkt zdarma, stačí nám poslať domácu videorecenziu s finálnym výsledkom a v ideálnom prípade tiež fotografiu pred a po.

Návody, ako vytvoriť materiály a ako nám ich poslať nájdete TU.

Aké produkty môžem používať počas výzvy?

Môžete si vybrať akýkoľvek produkt, ktorý nájdete na deNature. Najväčší záujem však máme o sérum na mihalnice a sérum na obočie.

Čo ak už dlhodobo používam produkty a už mám výsledky?

Ak ste naše produkty už dlhšie používali a chceli by ste sa zúčastniť výzvy deNatura, isto môžete. Ak nemáte fotografiu pred a po, stačí nám zaslať domácu video recenziu, kde hodnotíte, ako ste s produktom spokojná. Vďaka tomu môžete jednoducho získať produkt zdarma podľa vlastného výberu.

Návody, ako vytvoriť materiály a ako nám ich poslať nájdete TU.

Môžem sa zapojiť do výzvy deNatura, aj keď si nekúpim produkty?

Do výzvy sa môžete zapojiť, ak ste v minulosti už používali naše produkty. Stačí natočiť videorecenziu, v ktorej hodnotíte, ako ste boli s produktom spokojní a ako vám pomohol.

Návody, ako vytvoriť materiály a ako nám ich poslať nájdete TU.

Môžem sa zapojiť do deNatura výzvy aj v jej priebehu?

Áno, môžete. Ak sa rozhodnete zapojiť do výzvy neskôr, to vôbec nevadí. Rovnako ako u už zapojených zákazníčok, bude potrebné zdokumentovať vašu cestu s našimi produktmi formou videorecenzie. Ak nám vytvorené materiály pošlete po skončení výzvy, získate rovnakú odmenu, akoby ste sa do deNatura výzvy zapojili už od začiatku.

Do kedy môžem odoslať videorecenziu, aby som získala produkt zdarma?

Vytvorené materiály nám môžete posielať počas celej deNatura výzvy, teda od mája do konca augusta. Aby sme neoklamali zákazníčky, ktoré sa zapoja neskôr, odmeníme produktom zdarma všetkých, ktorí nám pošlú natočené videorecenzie do polovice októbra. Ak pošlete videorecenziu po termíne, vymyslíme pre vás tiež adekvátnu odmenu.

Ako využijete vytvorené videorecenzie?

Vaše vytvorené a odoslané videorecenzie chceme následne použiť na marketingové účely, ktoré nám pomôžu dostávať deNaturu k viac zákazníčkam. Vaša iniciatíva tak pomôže ešte viac šíriť našu myšlienku pomáhať ženám byť prirodzene krásne a samé sebou. Aby sme mohli vytvorené materiály využívať, zašleme vám na e-mail súhlas s GDPR, kde si všetko potvrdíme.

Ďakujeme všetkým, ktorí sa rozhodnú prispieť videorecenziami alebo fotkami pred a po a stanú sa tak nedeliteľnou súčasťou deNatury, ktorá chce dlhodobo zlepšovať ľudské životy.

Čo sa stane, ak nebudem spokojná s výsledkami deNatura výzvy?

Ak si zakúpite produkt a nebudete spokojná, resp. nedosiahnete požadované výsledky alebo sa u vás objaví alergická reakcia, môžete využiť našu záruku vrátenia peňazí.

Kompletné podmienky pre 100% záruku vrátenia peňazí nájdete TU.

Časté otázky k produktom

Ako funguje sérum na mihalnice?

Sérum na riasy deNatura má jasný účel - pomocou prírodných zložiek, ako sú napríklad rastlinné extrakty, biopeptidy, vitamíny a minerály, urobiť vaše mihalnice dlhšie, plnšie a silnejšie ako kedykoľvek predtým. Jednotlivé látky posilňujú folikuly vašich mihalníc a po niekoľkých týždňoch viditeľne predĺžia jednotlivé riasy a zväčšia ich objem. Prirodzeným spôsobom tak pomôže vašim mihalniciam k vysnívanému rastu. Naše zloženie je vedecky aj klinicky overené. Rovnako tak funguje aj sérum na obočie, ktoré vám pri pravidelnom používaní obočie zhustí, obvykle ztmavne a predovšetkým celkovo výrazne zvýrazní.

Ako sa používa sérum?

Používanie séra je jednoduché, intuitívne a zaberie vám len pár sekúnd denne. Sérum stačí používať raz denne (večer) na odlíčenú pleť. Odporúčame začleniť aplikáciu do vášho večerného rutinného režimu. Ak chcete mať istotu, že pre rast svojich mihalníc a obočia robíte maximum, pozrite si návod, ako aplikovať sérum.

Ako dlho mi vydrží jedna fľaštička séra?

Sérum dodávame v 3 ml fľaštičkách. Jedna fľaštička vám pri každodennom používaní, ktoré je nutné pri úvodnej kúre, vydrží tri mesiace. Keďže však úvodnú kúru dokončíte, nemusíte už sérum používať tak často - stačí približne 3x týždenne. To znamená, že ďalšie fľaštičky vám už vydržia pokojne aj pol roka.

Môžem aplikovať sérum na mihalnice aj na obočie?

Áno, určite môžete. Pre maximálne výsledky však odporúčame zakúpiť si sérum na obočie, ktoré zabezpečí, že sa dostanú živiny na správne miesta. Pred použitím séra na mihalnice na obočie sa uistite, že máte obočie čisté a bez make-upu.

Je sérum vhodné pre citlivé oči?

Naše sérum na mihalnice vyskúšali stovky žien, ktoré mali citlivé oči. Ak však máte pocit, že by vaše oči nemuseli sérum na mihalnice prijať pozitívne, pred aplikáciou na samotné oči naneste malé množstvo séra na kúsok kože na vnútornej strane zápästia a sledujte reakciu po dobu 24 hodín. Ak sa objaví začervenanie, svrbenie, opuchy alebo podráždenie, pravdepodobne máte alergickú reakciu na niektorú zložku a mali by ste prestat sérum používať. V takom prípade nás prosím kontaktujte.

Kde nájdem zloženie produktov?

V našich výrobkoch nájdete účinné kombinácie overených aktívnych látok s čo najvyšším podielom prírodných zložiek. Naším cieľom je vyvíjať originálne receptúry, ktoré sú založené na šetrných a kvalitných surovinách, ktorých účinnosť dokázali aj vedecké štúdie. Zaujíma vás, aké účinné látky sme pre naše produkty vybrali? Pozrite si kompletné zloženie produktov.